W okolicach Błoń pojawią się utrudnienia. Odbędzie się tutaj sportowa impreza

"Krakowski błonia"

W najbliższą niedzielę, 3 września w okolicach krakowskich Błoń pojawią się utrudnienia. Wyłączony z ruchu zostanie deptak wokół Błoń, a także droga dla rowerów na ul. Reymana. Kierowcy również muszą przygotować się na zmiany w tym rejonie.

reklama

W Krakowie, 3 września odbędzie się 12. edycja biegu sztafetowego Poland Business Run. W zawodach na krakowskich Błoniach zmierzy się 9 tys. osób połączonych w 5-osobowe drużyny.

reklama

Oficjalne otwarcie imprezy zaplanowano o godzinie 9:00. Następnie nastąpi odprawa kapitanów i rozgrzewka dla wszystkich biegaczy. Zawodnicy biegnący jako pierwsi w sztafecie wystartują o godz. 10:00. Około godziny 12:30 nastąpi dekoracja zwycięzców.

Po zakończeniu biegu i odebraniu medalu organizatorzy zapraszają do korzystania z atrakcji przygotowanych zarówno, w miasteczku biegowym, jak i w rozległej strefie piknikowej w Parku Jordana. O 13:30 odbędzie się energetyzujący koncert Nicka Sincklera. Planowane zakończenie imprezy i pikniku nastąpi około godz. 18:00.

Utrudnienia w ruchu 

W związku z wydarzeniem zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu w dniu 03.09.2022 (niedziela) w godzinach 06:00-14:00. Z ruchu wyłączona zostanie al. 3 Maja (na odcinku od skrzyżowania z ul. Oleandry do skrzyżowania z ul. Reymana), deptak wokół Błoń, a także droga dla rowerów na ul. Reymana. Wzdłuż trasy biegu wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania. \

"Poland Business Run"
Poland Business Run
"Poland Business Run"
Poland Business Run
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności