Tutaj nie będziesz się nudził. Najlepszy Park Wodny w Europie jest w Małopolsce

"Water park"

Nie każdy wie, że w niedaleko Krakowa znajduje się Najlepszy Park Wodny w Europie. Jeżeli szukacie miejsca na spędzenie wolnego czasu w upalne dni, to warto wybrać się do Water Parku w Energylandii.

reklama

Portal Interhome stworzył listę dziesięciu najlepszych europejskich aquaparków. W zestawieniu pojawiły się parki z całej Europy, które odnaleźć można w Google Maps, zyskały tam co najmniej 100 recenzji oraz osiągnęły ocenę co najmniej 4,5. W TOP 10 znalazły się obiekty między innymi z Włoch, Chorwacji, Portugalii czy Hiszpanii, a wszystkie je pokonał Water Park Energylandia, znajdujący się w Zatorze, na terenie największego Parku Rozrywki Energylandia.

reklama

7 tys. leżaków czeka na fanów opalania

Water Park Energylandia to jedna z sześciu Stref Parku Rozrywki w Zatorze. Uruchomiona latem 2016 roku, bogata jest w liczne atrakcje. Na jej terenie znajduje się aż 5 basenów różnej głębokości, złociste plaże, 7 tysięcy leżaków i aż 36 niesamowitych zjeżdżalni, co stanowi największą ilość tego typu atrakcji w parkach wodnych, w całej Polsce.

Jego teren podzielony jest na kilka tematycznych stref, takich jak Water Park, Tropical Fun, Exotic Island i najnowsze Bamboo Bay, które wzbogaciło Park Wodny aż o 16 nowych zjeżdżalni! Dzięki takiemu rozwiązaniu, Park dopasowany jest do potrzeb każdego Gościa, a swoje miejsce odnajdą tu zarówno najmłodsi, jak i starsi turyści.

Wstęp do Water Parku jest w cenie biletu do Energylandii.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności