Syn Andrei Bocellego zaśpiewa na Rynku Głównym

Syn Andrei Bocellego zaśpiewa na Rynku Głównym

W najbliższą niedzielę warto zjawić się w pobliżu kościoła św. Wojciecha na Rynku Głównym w Krakowie. Zawita tutaj Matteo Bocelli, syn Andrei Bocellego.

reklama

Matteo Bocelli, syn Andrei Bocellego, zaśpiewa w centrum Krakowa w najbliższą niedzielę, 27 sierpnia, między godziną 15 a 16 w pobliżu kościoła św. Wojciecha.

reklama

Młody i zabójczo przystojny wokalista przyjedzie specjalnie po to, aby zaśpiewać kilka utworów w historycznym sercu Polski! Co to będzie? To na razie pozostaje niespodzianką. Piosenek w wykonaniu Matteo Bocellego będzie można wysłuchać za darmo.

22 września artysta wydaje swoją debiutancką płytę „Matteo”, a jesienią wystąpi na trzech koncertach w naszym kraju:

11 października w ICE Kraków

14 października w COS Torwar w Warszawie

16 października w Hali Stulecia we Wrocławiu

Bilety na występy Matteo Bocellego można kupić na www.biletserwis.pl.

Matteo Bocelli dał się już poznać polskiej publiczności w czasie koncertów swojego ojca – Andrei. U jego boku wystąpił kilkukrotnie, m.in. na stadionie w Poznaniu cztery lata temu i przed rokiem na PGE Narodowym, gdzie zaśpiewał także swoje piosenki. Jego pojawienie się na scenie za każdym razem było dla słuchaczy ogromną niespodzianką, którą przyjmowali z nieskrywaną radością.

Owacje dla Matteo dorównywały tym, jakie dostawał Andrea. Fani zostali całkowicie „kupieni” po tym, jak widzieli z jakim szacunkiem młody Bocelli odnosi się do swego ojca.  Podczas koncertu w Warszawie przytulił – wyraźnie wzruszonego – tatę  na oczach blisko 30 tysięcy widzów i mówiąc „ti amo, papà”

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności