Swoją działalność wznowi kryta pływalnia KS Korona. Nie będzie tutaj chloru

"Basen w Krakowie"

Już niebawem ponownie zostanie udostępniona kryta pływalnia KS Korona w Krakowie. Dobiega końca przerwa techniczna. Dobrą wiadomością również jest to, że nie będzie tutaj używany chlor.

reklama

Od 4 września, po wakacyjnej przerwie technicznej, swoją działalność wznowi kryta pływalnia KS Korona (ul. Kalwaryjska 9-15). Baseny, które niedawno przeszły remont, zyskały kolejne udogodnienie. Wyposażone zostały w unikalny systemem uzdatniania wody na bazie soli kuchennej, eliminujący dyskomfort pływania w chlorowanej wodzie.

reklama

Duży basen to pełnowymiarowy obiekt o wymiarach 25 metrów długości, 12,5 metra szerokości i aż 4,5 metra głębokości. Na wydzielonych torach prowadzone są tu od poniedziałku do niedzieli kursy doskonalenia pływania.

Mały basen – o wymiarach 11 metrów długości, 7 metrów szerokości i do 0,9 metra głębokości, jest idealnym miejscem do stawiania pierwszych kroków w środowisku wodnym zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W basenie tym od poniedziałku do soboty prowadzone są kursy nauki pływania.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności