Słodka ciężarówka Wawel Truck pojawi się w sobotę na pikniku

"Ciężarówka Wawel"

Już w najbliższą sobotę, 12 sierpnia br. Wawel Truck, interaktywna ciężarówka pełna wyjątkowych słodyczy i dobrej zabawy pojawi się na pikniku „Maksymilianki 2023” w Krakowie. Wawel Truck będzie stacjonował przy błoniach parafialnych kościoła św. Maksymiliana w Krakowie Opatkowicach, przy ul. ks. Franciszka Maja 19 w godzinach 15:00-20:00. Jak zawsze, na odwiedzających czeka wiele niezwykłych atrakcji!

reklama

Wizyta w magicznym wnętrzu Wawel Trucka to niezapomniana przygoda! Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych. Dzięki specjalnym okularom VR, najmłodsi mogą też przejechać się wirtualnym rollercoasterem po fabryce czekolady, gdzie poznają tajniki jej produkcji, a także dowiedzą się więcej o dobrych składnikach w słodyczach z Wawelu. Towarzyszami radosnych gier i zabaw będą Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki. Każdy odwiedzający interaktywną ciężarówkę może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać na swój adres e-mail.

reklama

Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do strefy Królestwa Dobrego Smaku, w której dzieci mogą skomponować mix swoich ulubionych słodyczy, które zabiorą ze sobą.

Wawel Truck travelkuje ze smakiem

W Wawel Trucku na odwiedzających czeka jeszcze jedna słodka niespodzianka! To pyszna nowość od marki Fresh&Fruity – Żelki Travelki w czterech egzotycznych odsłonach: owocowe smaki Afryki, owocowe smaki Azji, owocowe smaki Ameryki oraz wegańskie Żelki Travelki Smaki Świata z międzynarodowym certyfikatem V-label. Najmłodsi będą mogli zabrać ze sobą jeden z czterech wariantów tych łakoci, które będą rozdawane przez hostessy do wyczerpania zapasów.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności