Rozpoczyna się Męskie Granie w Krakowie [LINE-UP]

"Męskie Granie Kraków 2023"

Na te koncerty czekają fani! Już 4 i 5 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego odbędzie się Męskie Granie. Na CowKrakowie.pl mogliście wygrać bilety na to wydarzenie.

reklama

Ten cieszący się niesłabnącą popularnością projekt sponsorowany przez markę Żywiec słynie z eklektyzmu i muzycznego bogactwa, co już 4 i 5 sierpnia w Muzeum Lotnictwa udowodnią m.in.: Miuosh X Zespół Śląsk „Pieśni Współczesne” z gościnnym udziałem Julii Pietruchy, Natalii Grosiak, Dawida Tyszkowskiego, Błażeja Króla, Marceliny, Wiktora Waligóry, Marcina Wyrostka, Franka Trojanowskiego, a także Voo Voo feat. Anna Maria Jopek, Leszek Możdżer oraz O.S.T.R. Zwieńczeniem piątkowych atrakcji będzie projekt Męskie Granie Przestawia: Nosowska – Król, a podczas sobotniego wielkiego finału wystąpi Męskie Granie Orkiestra 2023 w składzie: Igo, Mrozu i Vito Bambino, która od samego początku porywa publiczność. Wciąż trwa też konkurs o „Złoty Bilet”, czyli dożywotnią wejściówkę na Męskie Granie.

reklama

Krakowska odsłona

Twórcy trasy festiwalowej Męskie Granie chcą zapewniać miłośnikom muzyki jeszcze więcej pretekstów do wychodzenia z domu, spotykania się z bliskimi i obcowania z polską kulturą. To dlatego w tym roku na scenie po raz kolejny nie zabraknie muzycznych eksperymentów, nieoczywistych artystycznych zderzeń oraz łączenia konwencji i stylów.

Już w piątek, 4 sierpnia, w Muzeum Lotnictwa na Scenie Głównej zagrają: WaluśKraksaKryzys; Kaśka Sochacka; Miuosh X Zespół Śląsk „Pieśni Współczesne” z gościnnym udziałem Julii Pietruchy, Natalii Grosiak, Dawida Tyszkowskiego, Błażeja Króla, Marceliny, Wiktora Waligóry, Marcina Wyrostka, Franka Trojanowskiego; Mrozu oraz zupełnie nowy format – Męskie Granie Przestawia. Podczas tej edycji odpowiadają za niego Nosowska i Król, którzy wspólnie z Michałem Fox Królem przygotowali absolutnie wyjątkowy program na piątkowe wieczory.

"Męskie Granie Kraków 2023"

W sobotę na Scenie Głównej będzie można usłyszeć: Sorry Boys; Voo Voo feat. Anna Maria Jopek, Leszek Możdżer; Vito Bambino oraz Zalewskiego. Na zakończenie całego weekendu odbędzie się niezwykle wyczekiwany przez fanów koncert Męskie Granie Orkiestry 2023 w składzie: Igo, Mrozu i Vito Bambino, którzy zaprezentują swój program przygotowany z myślą o tegorocznej trasie, w tym m.in. singiel „Supermoce” mający ponad 22 mln wyświetleń na YouTube.

Równie interesująco będzie na Scenie Ż. W piątek wystąpią na niej: Lordofon; Dominika Płonka feat. Lowpass (Miły Atz, Marceli Bober, Miroff, Wuja Hzg); Daria Ze Śląska; Bałdych/Możdżer oraz O.S.T.R. W sobotę będzie można natomiast usłyszeć: Julię Rockę; Arka Kłusowskiego; Yanna; Paulinę Przybysz feat. Asthma oraz Baascha. W przerwach między koncertami publiczność rozgrzewać będzie międzynarodowa orkiestra Rebel Babel Ensemble. Muzycy przygotowali na tę okazję m.in. utwór „Supermoce” w zupełnie nowej aranżacji.

Dożywotni bilet na Męskie Granie

W tym roku fani trasy mają także szansę wygrać dożywotni bilet na Męskie Granie. Wystartował konkurs o „Złoty Bilet”, w ramach którego można zdobyć coroczny bilet na Męskie Granie dla siebie i trójki znajomych. Jak to zrobić? Wystarczy znaleźć kampera podróżującego po Polsce, uwieczniając to na zdjęciu. Następnie, wraz z kreatywnym opisem dotyczącym ulubionego muzycznego doświadczenia na żywo i odpowiednimi hashtagami zamieścić zdjęcie na Instagramie. „Złoty Bilet” zostanie rozdany na finałowym koncercie w Żywcu.

Partnerem płatności jest BLIK.

Partnerem technologicznym trasy Męskie Granie 2023 jest PLUS.

Dzięki Free Now dla wszystkich uczestników wydarzenia z hasłem MESKIEGRANIE23 jest zniżka (2 x 50% zniżki o maksymalnej wartości 10 zł na każdy przejazd z hasłem).

[Informacje organizacyjne i utrudnienia w ruchu: Koniecznie przeczytaj]

"Męskie Granie Kraków 2023"
"Męskie Granie Kraków 2023"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności