Przed nami motoryzacyjne show w Krakowie

"Wyścigi"

Fani motoryzacji mogą mieć powody do zadowolenia. Już we wrześniu w Krakowie odbędzie się największe w Małopolsce motoryzacyjne show. Zaplanowano m.in. pokazy driftu.

reklama

Wielkimi krokami zbliża się impreza, której nie można przegapić! Wystawa najlepszych, starannie wyselekcjonowanych projektów tuningowych i motorsportowych z Polski, pokazy driftu, spotkania ze sportowcami oraz YouTuberami z branży tuningu i motorsportu – to zaledwie kilka atrakcji z szerokiego programu TUNING SHOW EXPO.

reklama

Największe w Małopolsce motoryzacyjne show odbędzie się już 9-10 września 2023 w EXPO Kraków.

Po sukcesie pierwszych dwóch edycji nadszedł czas na kolejną i jak zapewniają organizatorzy jeszcze atrakcyjniejszą odsłonę. Przez dwa dni najbardziej cenione firmy z branży motoryzacyjnej podzielą się nowymi rozwiązaniami i ekspercką wiedzą, a pasjonaci designu zachwycą się pokazem motorsportowych i tuningowych projektów. 

Program imprezy podczas każdej z edycji przygotowywany jest z myślą o starszych oraz młodszych fanach motoryzacji. Przewidziane atrakcje mają zarówno charakter rozrywkowy, jak i edukacyjny, dlatego na wydarzenie warto przyjść w większym gronie: rodziny czy przyjaciół.

Atrakcje dostępne na wydarzeniu:

  • pokazy driftu oraz drift taxi w strefie zewnętrznej,
  • spotkania z twórcami motoryzacyjnymi: YouTuberami, TikTokerami, influencerami,
  • pokazy modeli zdalnie sterowanych przygotowanych do driftu,
  • symulatory dachowania i zderzeń,
  • profesjonalne symulatoy wyścigowe,
  • widokowe loty śmigłowcem,
  • przejazdy super samochodami podczas licytacji z TURBOPOMOC.

Strefa driftu

Wysoki poziom adrenaliny zwiedzających podczas TUNING SHOW EXPO nie spadnie dzięki strefie driftu. To tutaj można będzie skorzystać z drift TAXI, czyli przejechać się na prawym siedzeniu samochodu w widowiskowym, kontrolowanym poślizgu. 

Strefa tuningu

Bardzo ważnym elementem TUNING SHOW EXPO jest sam tuning, design pojazdów i nowe możliwości ich modyfikacji. Podczas wydarzenia na specjalnych stoiskach zwiedzający będą mogli doglądać procesu profesjonalnego oklejania aut, a następnie sami spróbować swoich sił, np. w przyciemnianiu szyb samochodu.

Strefa monster truck

Największy na świecie monster truck ma ponad 10 metrów długości, 3,5 metra wysokości i prawie tyle samo szerokości. Został zbudowany w Polsce, na bazie japońskiego Nissana Titana (kabina i silnik benzynowy V8 o pojemności 5,6l). Podczas imprezy będzie można skorzystać z przejażdżki tym wyjątkowym pojazdem.

Zapraszamy 9-10 września w godzinach 10:00 – 18:00.

Bilety na to wydarzenie można zakupić online TUTAJ.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności