Najlepsze kierunki na firmowy wyjazd

Artykuł sponsorowany
Najlepsze kierunki na firmowy wyjazd

Nie od dziś wiadomo, że wyjazdy firmowe przynoszą duże korzyści i dla pracowników, i dla funkcjonowania całej firmy. Zorganizowanie wycieczki dla konkretnego działu, dla najlepszych pracowników lub dla wszystkich członków sprzyja motywacji, zacieśnianiu więzi, rozwojowi osobistemu i zawodowemu, a także może wpływać na pozytywny wizerunek danej marki. Wyjazd nie musi być długi, aby przynieść niesamowite efekty! Gdzie i kiedy najlepiej zorganizować wyjazd incentive za granicą?

Grecja

Greckie wyspy to jeden z najpopularniejszych kierunków wśród Polaków ze względu na słoneczną pogodę, piękne widoki, wiele możliwości plażowania i stosunkowo dobrą dostępność hoteli i kurortów w różnych półkach cenowych. Nie ma tam też skomplikowanych procedur wjazdowych ani wiz, bo do Grecji Polacy wjeżdżają na podstawie ważnego dowodu osobistego. Dlatego też Grecja to doskonały kierunek na wyjazd incentive! Na tego typu wycieczki poleca się wyspy takie jak Kreta, Rodos, Korfu czy Zakynthos – jest tu dużo kurortów do wyboru, więc nie ma problemu z pomieszczeniem większej grupy. Wiele hoteli posiada także specjalne pakiety na wyjazdy firmowe, które zawierają wyżywienie all inclusive, polskiego animatora, ciekawe wycieczki i organizowanie zamkniętych imprez. Najlepszym czasem na wycieczkę firmową do Grecji są miesiące przed i po wysokim sezonie, czyli kwiecień, maj, wrzesień i październik – niższe ceny, mniej turystów i większy wybór miejsc oraz atrakcji przy niemal gwarantowanej pogodzie. To opcja dobra dla każdego rodzaju firmy i pracowników w różnym wieku i z różną kondycją.

Wielka Brytania – Londyn

Biznesowe centrum Europy to wręcz idealny kierunek na wyjazd firmowy dla średnich i dużych firm. W 3-4 dni można zorganizować nie tylko szkolenie lub spotkanie podsumowujące sukcesy firmy, ale i świetną wycieczkę po centrum i najważniejszych miejscach. Warto pamiętać, że obecnie do Wielkiej Brytanii obywatele Polski mogą wjechać wyłącznie na podstawie paszportu. Co zwiedzać w Londynie w krótkim czasie? Do stałych punktów wycieczek po Londynie należą m.in. Tower of London, Muzeum Narodowe, Buckingham Palace (ogrody i zewnętrzna część pałacu królewskiego), National Gallery i oczywiście London Eye – jeden z najwyższych diabelskich młynów na świecie. Wieczorem natomiast nie obędzie się bez wizyty w tradycyjnym brytyjskim pubie. Wiele ikonicznych muzeów i galerii w Londynie jest darmowych, dlatego warto się przygotować lub poprosić o pomoc dobre biuro podróży o pomoc. Do Londynu można polecieć niemal przez cały rok, ale najsłoneczniejsze miesiące to czerwiec, lipiec i sierpień.

Tanzania i Zanzibar

Szukając dalszych i ekscytujących kierunków warto pomyśleć nad Tanzanią i Zanzibarem. Taki luksusowy wyjazd firmowy (https://planetescape.pl/exclusive/) będzie idealną nagrodą dla najlepszych pracowników. Najciekawsze programy podróży zawierają kilkudniowe safari i odpoczynek na rajskich plażach Zanzibaru. W tym kierunku większą grupą najlepiej podróżować w miesiącach od września do lutego. Tanzania oferuje najbardziej widowiskowe safari na świecie! Można wynająć autokar z prywatnym przewodnikiem i spędzić dwa dni podróżując przez tanzańskie parki narodowe w poszukiwaniu afrykańskiej Wielkiej Piątki – Parki Narodowe Tarangire, Serengeti i Ngorongoro posiadają świetną infrastrukturę turystyczną (dobrze wyposażone campingi na terenie parków lub nieco bardziej oddalone hotele i pensjonaty). Następnie można polecieć lokalnym samolotem lub popłynąć promem na Zanzibar, do Stone Town i spędzić kilka dni w jednym z wielu kurortów, które (podobnie jak w Grecji) oferują specjalne pakiety na wyjazdy firmowe. Warto też mieć na uwadze fakt, że w sezonie na Zanzibar można polecieć lotem czarterowym bez żadnych przesiadek (w wypadku, jeśli firma nie zdecyduje się na wyjazd z safari).

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności