Nad Zalewem Nowohuckim odbędzie się piknik rodzinny

"Zalew Nowohucki"

W najbliższą niedzielę zapowiada się kolejne darmowe wydarzenie. Nad Zalewem Nowohuckim zaplanowano Piknik Rodzinny „Małopolska Rodzina”. Start wydarzenia od godziny 11:00.

reklama

Piknik Rodzinny „Małopolska Rodzina” nad Zalewem Nowohuckim, to propozycja zdrowego, aktywnego i bezpłatnego spędzenia wolnego czasu dla całych rodzin, osób w każdym wieku, a także osób z niepełnosprawnościami, dla których organizatorzy zapewniają wsparcie wolontariuszy.

reklama

Na uczestników czekają różnorodne atrakcje:

Przy grillu MaNHattan – od godziny 11.00 – będzie można samodzielnie zbudować budkę dla ptaków pod okiem niezwykle pozytywnie zakręconych fachowców z ŻYWEJ PRACOWNI, o godz. 13.00 Piotr Ronduda – właściciel grilla – opowie i pokaże niezwykłe historie z życia ptaków mieszkających nad Zalewem.

Na plaży obok tężni – od godz. 15.00 PIKNIK RETRO – na początek ORKIESTRA NOWOHUCKA zaprezentuje przeboje światowej muzyki rozrywkowej z lat 60-tych i 70-tych XX wieku, potem będziemy tańczyć przy największych polskich hitach dancingów i potańcówek, które zagra i zaśpiewa zespół Aria. Piknik poprowadzi Jarosław Szwec.
Muzyce i tańcom towarzyszyć będą zabawy w starym stylu i konkursy piknikowe (z nagrodami!) przygotowane przez zespół kierowany przez Krzysztofa Karolczyka.

Od godz. 12.00 organizatorzy zapraszają do udziału w międzypokoleniowej, rodzinnej grze terenowej NOWOHUCIANIE, gdzie będzie można sprawdzić się, ile ma się w sobie Nowohucianina. Tu też na uczestników czekają nagrody na różnorodne atrakcje Zalewu Nowohuckiego oraz wydarzenia artystyczne w Filharmonii Krakowskiej.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności