MAOAM wciąga! Daj się ponieść magii żucia [KONKURS]

"MAOAM wciąga! Daj się ponieść magii żucia!"

Świat produktów MAOAM po prostu wciąga smakiem! Jest słodki, kolorowy i przede wszystkim różnorodny. Szeroki wybór produktów sprawia, że niezależnie od wieku, każdy znajdzie swój ulubiony wariant gum rozpuszczalnych MAOAM. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs.

reklama

Marka MAOAM przygotowała niezwykłą niespodziankę dla fanów gum rozpuszczalnych i wprowadza na rynek dwie nowości – MAOAM Bloxx Wild Red Berries oraz limitowaną edycję MAOAM Kracher Apple Alarm.

reklama

MAOAM Kracher Apple Alarm

MAOAM Kracher Apple Alarm to wyjątkowa edycja jednego z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych produktów! Bestseler MAOAM dostępny jest teraz w limitowanej odsłonie o smaku czerwonego i zielonego jabłka. Ten unikalny wśród gum rozpuszczalnych produkt, dostępny tylko w ofercie MAOAM, przywołuje smak lata, słonecznych wakacji i pikników w sadzie jabłoni.

MAOAM Bloxx

MAOAM Bloxx – uwielbiana od lat, klasyczna guma rozpuszczalna w kostkach dostępna jest teraz w nowej, unikalnej wersji z wyjątkową kompozycją smaków! W wariancie Wild Red Berries znajdziemy słoneczną truskawkę, dziką wiśnię, żurawinę, jagodę oraz niebieską malinę! Maoam Bloxx ma wygodny format, a każda guma pakowana jest w osobny papierek, dzięki czemu nie brudzi rąk i łatwo się nią podzielić. To idealna przekąska do żucia dla małych i dużych.

To są smaki, które zdecydowanie kojarzą się z latem! Chcesz zatrzymać kolorowe wspomnienia lata na dłużej? Weź udział w naszym konkursie!

Mamy dla Was trzy zestawy od MAOAM – w każdym z pakietów znajduje się żółty plecak + zapas kolorowych i soczystych gum rozpuszczalnych. Dzięki naszej zabawie osłodzicie sobie koniec wakacji!

Co zrobić, żeby mieć szansę na wygranie jednego z trzech świetnych zestawów od MAOAM? Wystarczy odpowiedzieć na nasze pytanie konkursowe:

Napisz, jakie kolory kojarzą Ci się z latem? Uzasadnij dlaczego, a my nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi jednym z 3 zestawów od MAOAM – żółtym plecakiem i zapasem kolorowych i soczystych gum rozpuszczalnych.

Zanim jednak wyślecie do nas zgłoszenie konkursowe – to zaznaczamy, że odbiór nagród możliwy jest tylko osobiście na terenie Krakowa (szczegóły odbioru nagród przekażemy zwycięzcom)

Zgłoszenia konkursowe prosimy przesyłać na adres konkurs@cowkrakowie.pl w tytule wpiszcie „MAOAM„. Na Wasze maile czekamy do 27 sierpnia (do godziny 20:00). Zwycięzcy powiadomieni zostaną o wygranej najpóźniej 29 sierpnia (także do godziny 20:00).

Powodzenia!

Ogólny regulamin konkursów

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności