KLM zwiększa liczbę lotów z Polski

KLM zwiększa liczbę lotów z Polski

Linie Lotnicze KLM zapowiedziały, że w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym 2023/24 r., zwiększą częstotliwość lotów z/do Polski. Linia zaoferuje więcej połączeń ze wszystkich pięciu miast, w których jest obecna w Polsce – Warszawy, Gdańska, Krakowa, Poznania i Wrocławia.

reklama

Łącznie będą to 102 rejsy tygodniowo. Dzięki dodatkowym rotacjom w różnych porach dnia, klienci linii skorzystają z dogodniejszych przesiadek w porcie bazowym w Amsterdamie i zyskają dostęp do całej globalnej siatki KLM, która obecnie obejmuje 165 destynacji na całym świecie.

reklama

Całkowita liczba lotów KLM z Polski wyniesie 102 połączenia tygodniowo, co oznacza 50 procentowy wzrost oferty. Przewoźnik zaplanował największą ekspansję w Gdańsku, dodając aż dwa rejsy dziennie. Łącznie z/do Gdańska na pokładzie KLM do Amsterdamu będzie można polecieć 28 razy tygodniowo, tyle samo co z/do Warszawy. O 100 procent zwiększy się oferta z/do Wrocławia – z 7 do 14 lotów tygodniowo. Ponadto w rozkładzie znalazło się 26 lotów tygodniowo z/do Krakowa oraz 6 rejsów tygodniowo z/do Poznania.

 Oferta lotów KLM do/z Amsterdamu z/do Polski w sezonie jesień-zima 2023/24:

•   z/do Warszawy – do 4 lotów dziennie (28 lotów tygodniowo);

•   z/do Krakowa – 3-4 lotów dziennie (26 lotów tygodniowo);

•   z/do Gdańska – 4 loty dziennie (28 lotów tygodniowo);

•   z/do Wrocławia – 2 loty dziennie (14 lotów tygodniowo)

•   z/do Poznania – 6 lotów tygodniowo

Powyższa oferta może ulec zmianie. Szczegóły rozkładu i sprzedaż biletów na klm.pl

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności