Bójka Gruzinów na stacji paliw. W ruch poszedł nóż

Bójka Gruzinów na stacji paliw. W ruch poszedł nóż

Do groźnej bójki doszło kilka dni temu na podkrakowskiej stacji paliw. Policjanci z Krakowa, po krótkim czasie namierzyli i zatrzymali podejrzewanych. Materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów wszystkim uczestnikom zdarzenia.

reklama

8 sierpnia br., w godzinach porannych, oficer dyżurny z Komisariatu Policji w Słomnikach, został powiadomiony o bójce pomiędzy trzema mężczyznami, do której miało dojść  na jednej ze stacji benzynowych w powiecie krakowskim. W trakcie zdarzenia, według relacji zgłaszających, uczestnicy mieli używać noża i jeden z jej uczestników został ranny.  We wskazane miejsce natychmiast został wysłany patrol policyjny oraz załoga karetki pogotowia ratunkowego, która udzieliła pomocy medycznej rannemu mężczyźnie. Pozostali uczestniczy bójki uciekli przed przyjazdem służb.

reklama

29-letni, jak się okazało obywatel Gruzji, został przetransportowany do szpitala i tam  zaopatrzony medycznie. Na szczęscie doznał jedynie powierzchownych obrażeń.Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze policji ustalili, że brał on udział w bójce z dwoma swoimi rodakami,

Jeden miał się oddalić pojazdem, kolejny uciec pieszo w nieustalonym kierunku. Na miejsce zostały skierowane dodatkowe siły policyjne z Krakowa. W wyniku ustaleń i przeprowadzonych działań, już po krótkim czasie policjanci zatrzymali pozostałych uczestników bójki.

Do zatrzymanych, w wieku: 28 i 35 lat, dołączył również jako zatrzymany, 29-letni mężczyzna który odniósł obrażenia. Następnego dnia, po zabezpieczeniu materiału dowodowego: 28 – latek usłyszał zarzut udziału w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia w postaci noża, co zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 8  lat, natomiast 35- latek i 29- latek  udziału w bójce, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Wszyscy uczestnicy bójki przyznali się do przedstawionych zarzutów i zwrócili się o możliwość poddania się dobrowolnie karze na co wyraziła zgodę prokuratura.   

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności