Wygraj bilety na Męskie Granie w Krakowie

Męskie Granie w Krakowie

KONKURS ZAKOŃCZONY. Do 3 lipca (do godziny 20:00) zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową.

reklama

Wielkimi krokami Ciesząca się niesłabnącą popularnością trasa festiwalowa Męskie Granie powraca do Krakowa! Bilety na tę trasę koncertową wyprzedają się momentalnie. Jeżeli nie udało wam się ich kupić – my przychodzimy z pomocą. Mamy dla was konkurs, w którym do wygrania są wjazdówki na to rewelacyjne wydarzenie w Krakowie.

reklama

Fundatorem nagród w konkursie jest Żywiec sponsor Męskiego Grania, dzięki któremu możemy ponownie – jak w latach ubiegłych rozdawać wam zaproszenia.

Zanim jednak wspomnimy o naszym konkursie, to warto przypomnieć, że razem z 14. edycją trasy festiwalowej Męskie Granie, wyruszył też specjalny kamper. Z myślą o miłośnikach projektu realizowane są w nim różne aktywności, zachęcające do „Cho na Ż”. Odwiedzając kampera będzie można również zdobyć „Złoty Bilet”,  czyli dożywotnią wejściówkę na Męskie Granie!

Dokładnie 12 czerwca wystartował konkurs o „Złoty Bilet”, w ramach którego można wygrać coroczny bilet na Męskie Granie dla siebie i trójki znajomych. Wystarczy znaleźć kampera podróżującego po Polsce, uwieczniając to na zdjęciu. Następnie, wraz z kreatywnym opisem dotyczącym ulubionego muzycznego doświadczenia na żywo i odpowiednimi hashtagami zamieścić zdjęcie na Instagramie. Konkurs potrwa do końca sierpnia, a „Złoty Bilet” zostanie rozdany na finałowym koncercie w Żywcu.

KONKURS

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na Męskie Granie w Krakowie 2023. (Jedno podwójne zaproszenie na piątek i jedno podwójne na sobotę). W zgłoszeniu konkursowym prosimy wskazać TYLKO JEDEN DZIEŃ, na który chcecie wygrać bilety – podanie obu dni w zgłoszeniu automatycznie wyklucza z konkursu.

A co należy zrobić, żeby mieć szansę na wygranie jednego z dwóch podwójnych zaproszeń na Męskie Granie w Krakowie?

Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania konkursowe:

  • Gdzie w Krakowie odbędzie się Męskie Granie?
  • W tym roku za program artystyczny sobotnich finałów oraz singiel promujący Męskie Granie odpowiada trzech artystów. Wymień ich
  • Napisz kogo i dlaczego chcesz zabrać na Męskie Granie w Krakowie – krótko uzasadnij.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres konkurs@cowkrakowie.pl, w tytule wpiszcie „MĘSKIE GRANIE” (zaznaczamy, że wiadomości z innym tytułem nie będą brane pod uwagę)

Na wasze maile czekamy do 2 sierpnia, do godziny 12:00. Zwycięzców powiadomimy o wygranej najpóźniej 3 sierpnia do godziny 20:00.

Powodzenia!

Regulamin

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności