Wpadł złodziej, bo pił sobie alkohol w miejscu publicznym

Wpadł złodziej, bo pił sobie alkohol w miejscu publicznym

43-latek spożywał alkohol w miejscu publicznym. Podczas interwencji policji okazało się, że mężczyzna ma sporo na sumieniu.

reklama

krakowscy policjancipodjęli interwencję wobec mężczyzny siedzącego na ławce i spożywającego alkohol. Mężczyzna podczas interwencji próbował kilkukrotnie, bez powodzenia odblokować telefon, co funkcjonariuszom wydało się podejrzane. Mundurowi spytali 43-latka o pochodzenie telefonu, ten najpierw twierdził, że telefon znalazł wraz z plecakiem, jednak po chwili przyznał się do kradzieży plecaka.

reklama

Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że 43-letni mieszkaniec powiatu krakowskiego jest poszukiwany przez Komisariat Policji III w Krakowie, ponieważ dokonał na ulicy Wybickiego kradzieży plecaka z zawartością o łącznej wartości prawie 5 tys. złotych. Telefon, który mężczyzna posiadał przy sobie, w policyjnym systemie widniał jako utracony w wyniku tej kradzieży.

43-latek usłyszał zarzut kradzieży za co grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo mężczyzna otrzymał mandat za spożywanie alkoholu w miejscu zabronionym.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności