Szczegóły wczorajszego wypadku na ul. Lublańskiej

Szczegóły wczorajszego wypadku na ul. Lublańskiej

W czwartek wieczorem w okolicy ronda Polsadu doszło do bardzo groźnego zdarzenia. Dziś policja przekazała naszej redakcji szczegóły tego wypadku.

reklama

Wczoraj na łamach CowKrakowie.pl informowaliśmy o dachowaniu samochodu osobowego na ul. Lublańskiej w Krakowie (przy rondzie Polsadu), dziś krakowska policja podała więcej szczegółów tego zdarzenia.

reklama

Jak informuje rzecznik prasowy krakowskiej policji, około godziny 21:00, 19-letni kierujący stracił panowanie nad pojazdem, wjechał w krawężnik, znak drogowy oraz sygnalizator świetlny. W wyniku tego zdarzenia samochód dachował. Na szczęście w tym czasie nie było nikogo na przejściu dla pieszych ani ścieżce rowerowej. Kierujący doznał niegroźnych obrażeń ciała. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Wśród zebranych osób na miejscu można było usłyszeć informacje o policyjnym pościgu. Nic takiego nie miało miejsca. Nieumundurowani policjanci najechali na to zdarzenie i zabezpieczali miejsce wypadku.

To nie jedyne zdarzenie w tej okolicy. Również we czwartek na ul. Lublańskiej (przy rondzie Barei) doszłod o zderzenia autobusu z samochodem osobowym. Więcej pisaliśmy o tym TUTAJ

Więcej zdjęć z wypadku na Lublańskiej KLIKNIJ.

Fot. Artur F. / CowKrakowie.pl
Fot. Artur F. / CowKrakowie.pl
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności