Światowy Dzień Uchodźcy – darmowe zaproszenia do kina, kawiarni

Światowy Dzień Uchodźcy – darmowe zaproszenia do kina, kawiarni

Już niebawem odbędzie się Światowy Dzień Uchodźcy. W krakowskim programie może wziąć udział około 1100 uczestników. Otrzymają oni darmowe vouchery do kawiarni lub darmowe vouchery na bilety do kina.

reklama

Program Making Friends polega na organizacji grupowych spotkań integracyjnych, w ramach których uczestnicy otrzymują darmowe bilety do kina oraz vouchery na kawę i deser. Akcja skierowana jest do wszystkich krakowian – zarówno tych mieszkających tu od zawsze lub od dawna, jak i gości oraz osób, które przybyły do miasta po 24 lutego 2022. Adresatami są rodziny, osoby starsze, dzieci i młodzież, a celem integracja nowych mieszkańców z lokalną społecznością, dialog międzykulturowy i budowanie poczucia wspólnoty. Inicjatywa organizowana jest z okazji Światowego Dnia Uchodźcy.

reklama

W programie może wziąć udział około 1100 uczestników. Otrzymają oni darmowe vouchery do kawiarni w centrum Krakowa lub darmowe vouchery na bilety do kina w Rynku Głównym. Spotkania rozpoczynają się we wtorek, 20 czerwca, czyli w Światowym Dniu Uchodźcy. Im szybsza rejestracja uczestników, tym łatwiej będzie dobrać się w grupy. 

Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.office.com/e/51Pywq2vzR (dostępny jest w językach polskim, ukraińskim oraz angielskim).

Jak to działa?

  1. Można zarejestrować się jako grupa 2-3 osób lub jako osoba indywidualna. Osoby, które zarejestrują się indywidualnie, zostaną dobrane w grupy liczące od 4 do 8 osób. W przypadku rodzin możliwa jest rejestracja do 6 uczestników.
  2. Zarejestrowani uczestnicy zostaną skontaktowani ze swoją grupą poprzez wymianę informacji kontaktowych, takich jak numery telefonów i e-maile. Powiadomienia zostaną przesłane drogą mailową.
  3. Uczestnicy wspólnie wybiorą dzień spotkania. W wybranym dniu odbierają vouchery i cieszą się wspólnie spędzonym czasem. Vouchery należy odebrać najpóźniej do 30 czerwca 2023 roku.
  4. Uczestnicy zostaną poproszeni o przesłanie swojej opinii o wydarzeniu za pośrednictwem dostarczonego formularza zwrotnego około 30 czerwca. Zachęcamy też, aby zrobić sobie selfie z nowymi przyjaciółmi i opisać swoje doświadczenia w mediach społecznościowych, dodając hashtag #MeetWithRefugees, aby inni mogli znaleźć Wasze posty. Uczestnicy publikujący posty w mediach społecznościowych lub przesyłający formularz opinii mają szansę wygrać dodatkowe vouchery i bilety w loterii.
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności