PSIEMARSZ – W Krakowie odbędzie się marsz piesków

"Pies w krakowie"

Miłośnicy czworonogów nie mogą przegapić tego wydarzenia. W naszym mieście odbędzie się marsz wszystkich krakowskich piesków. Organizatorzy zaplanowali sporo atrakcji.

reklama

Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników psów wraz z pupilami na wydarzenie, jakiego jeszcze nie było – 17 czerwca (sobota) odbędzie się Psiemarsz zorganizowany przez Stowarzyszenie Kraków dla Mieszkańców i Alternatywę Młodych dla Krakowa.

reklama

Co was czeka?

Podczas tego wydarzenia zaplanowano mnóstwo atrakcji, w tym konkursy z nagrodami oraz porady ekspertów. Będzie można również wesprzeć fundację i schronisko Psie Pole. Psiemarsz, rozpocznie się o godzinie 11.30 przy Muzeum Narodowym, a zakończy w Parku Jordana przy fontannie, gdzie będzie odbywać się dalsza część wydarzenia: odbiór pakietów psiemarszowych*, pokazy behawiorystów, konkursy, integracja uczestników, zapoznanie się z pieskami ze schroniska “Psie pole” oraz zbiórka charytatywna.

Harmonogram wydarzenia:

▪️ 11:20 – zbiórka pod Muzeum Narodowym
▪️ 11:30 – START PSIEMARSZU
▪️ 12:00 – META pod namiotami w Parku Jordana
▪️ 12:00- 15:00 – odbiór pakietów psiemarszowych dla osób, które zapisały się wcześniej przez formularz (liczba pakietów ograniczona)

* Link do zapisów: https://forms.gle/S53SWadrqpMbo3tt9

▪️ 12:10 – 12:45 – zapisy na konkurs psich sztuczek
▪️ 13:00 – konkurs psich sztuczek – pokażcie, co potrafi Wasz psiak! Do wygrania super nagrody sponsorowane przez naszych partnerów. W ramach nagrody głównej m.in. 3 wizyty u behawiorystki Natalii Młodnickiej (https://nakazdalape.pl)

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.

"Psiemarsz w Krakowie"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności