Przywitaj lato z dreszczykiem emocji. Rozdajemy bilety na Maraton Horrorów w Multikinie

Przywitaj lato z dreszczykiem emocji. Rozdajemy bilety na Maraton Horrorów w Multikinie

Przywitaj lato… z dreszczykiem emocji! U progu upragnionych wakacji w Multikinie czeka na Ciebie wieczór, którego długo nie zapomnisz. To prawdziwa gratka dla fanów mocnych wrażeń – w trakcie Nocnego Maratonu filmowego zaprezentujemy aż 4 horrory (w tym – premierowo – film „ODEJDŹ”), które zostawią Cię z gęsią skórką i szybszym tętnem… Gwarantujemy – tej nocy nie zaśniesz!

reklama

W trakcie Nocnego Maratonu Horrorów zobaczycie 4 filmy:

reklama

ODEJDŹ – czyli przerażającą historię młodej kobiety, próbującej rozwikłać zagadkę dotyczącą swojego pochodzenia. Na przeszkodzie staje jednak mroczna postać z wizji bohaterki, która ostrzega ją przed konfrontacją z przeszłością…

SŁUŻKA– Sam wraz ze swoich chłopakiem chce odnaleźć przyjaciółkę, która zostaje porwana przez tajemniczego demona. Aby ją uratować muszą zgłębić pradawne rytuały, które otwierają wrota do piekieł.

ODLUDZIE – horror, który zachwycił krytyków. Film tak przerażający, że – według doniesień – niektórzy widzowie w USA i Wielkiej Brytanii wybiegali z kina w trakcie seansów. Jaki straszny sekret kryje pustynia w Mojave? Z czym przyjdzie się zmierzyć czwórce przyjaciół, którzy zebrali się w tym tajemniczym miejscu, by nakręcić teledysk?

HUNT CLUB – trzymający w napięciu thriller z Mickeyem Rourke’m w jednej z głównych ról. Ekscentryczny mężczyzna oferuje kobietom 100 tysięcy dolarów w zamian za udział w polowaniu na jego prywatnej wyspie. Tylko kto w tym przypadku okaże się myśliwym, a kto zwierzyną?

Nocny Maraton Horrorów startuje w Multikinie już 23 czerwca o godzinie 22:00.

Dla naszych czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia do krakowskiego Multikina na Noc Horrorów.

Jeżeli chcecie mieć szansę na wygranie jednego z trzech podwójnych biletów, to wystarczy odpowiedzieć na nasze pytanie konkursowe:

Napisz krótko, który film i dlaczego chcesz najbardziej zobaczyć podczas Maratonu Horrorów?

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: konkurs@cowkrakowie.pl, w tytule wpiszcie „Maraton Horrorów” (przypominamy, że wiadomości z innym tytułem nie będą brane pod uwagę)

Nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami trzy najciekawsze odpowiedzi. Konkurs trwa do czwartku, 22 czerwca, do godziny 12:00. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej tego samego dnia (maksymalnie do 23:30)

Powodzenia!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności