Pościg w centrum Krakowa. Mężczyzna nagrywał intymne części kobiety

Zdjęcie poglądowe

Do bulwersującego zdarzenia doszło w centrum Krakowa. Mężczyzna nagrywał intymne części kobiety. Na szczęście w pobliżu byli krakowscy strażnicy miejscy, którzy po krótki pościgu zatrzymali uciekiniera.

reklama

Około 1:30, funkcjonariusze Straży Miejskiej zauważyli uciekającego mężczyznę, za którym biegnie dziewczyna. Gdy strażnicy podjechali bliżej, kobieta przekazała im, że goni mężczyznę, gdyż ten, naruszył cielesność jej koleżanki.

reklama

Strażnicy miejscy natychmiast ruszyli w pościg i po chwili zatrzymano uciekiniera.

Okazało się, że sytuacja miała miejsce obok punktu gastronomicznego przy Floriańskiej, gdzie wraz z koleżankami czekała na realizację zamówienia. Wtedy to nieznany mężczyzna podszedł do niej od tyłu i wykorzystując fakt, że miała na sobie luźne szorty, szarpnął za nogawkę do góry i zaczął filmować jej części intymne. Gdy zorientowała się, co się dzieje i zaczęła krzyczeć, mężczyzna uciekł.

Na zakończenie dodała, że jest oburzona zachowaniem sprawcy i chce tym samym zgłosić naruszenie nietykalności cielesnej. W związku z powyższym wezwaliśmy na miejsce patrol policji, który przejął całość sprawy. – relacjonują strażnicy

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności