Pociągiem z Krakowa do Nowego Targu i Zakopanego

"Pociąg stojący na stacji w Krakowie"

Z początkiem wakacji, do Nowego Targu i Zakopanego można dojechać pociągiem. Jest to alternatywa dla wszystkich tych, którzy do tej pory wybierając się w te rejony, korzystali z autobusu.

reklama

Pociągi, które podczas wakacji pojadą z Krakowa do Zakopanego (przez m.in. Chabówkę i Nowy Targ), to idealna forma transportu dla wszystkich tych, którzy myślą o zabraniu ze sobą w podróż roweru. Tegoroczna pogoda zachęca do wyjazdów, także tych rowerowych.   

reklama

Przewóz roweru Kraków – Nowy Targ i Zakopane

Cyklistom, którzy myślą o wyprawie na malownicze trasy rowerowe takie jak Velo Dunajec, Szlak wokół Tatr czy chociażby jednodniową przejażdżkę dookoła Jeziora Czorsztyńskiego, podróż pociągiem z Krakowa do Nowego Targu zajmie, w zależności od rodzaju pociągu, od 2:30h do 3:30h a do Zakopanego od 3h do 4h. Za przewóz roweru zapłacimy około 10 zł.

Wakacyjna oferta od POLREGIO

Dodatkowo, POLREGIO przygotował wakacyjną ofertę, która od lat cieszy się sporym zainteresowaniem. Bilet turystyczny, bo o nim mowa, uprawnia do wielokrotnych przejazdów od godziny 18:00 w piątek, do godziny 6:00 w poniedziałek nie tylko pociągami POLREGIO.

– bilet turystyczny w cenie 56,70 zł – oprócz pociągów specjalnych, jest honorowany w pociągach REGIO oraz pociągach osobowych: Arrivy RP, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich oraz Kolei Małopolskich, jak również Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter);

– mini bilet turystyczny w cenie 46,40 zł – jest honorowany tylko w pociągach REGIO.

Oba rodzaje biletów można zakupić w kasie biletowej, u konduktora i w automacie biletowym, a mini bilet turystyczny jest dodatkowo dostępny on-line. 

Dla tych, którzy nie lubią podróżować sami

Osoby podróżujące w grupie mogą skorzystać z oferty „Ty i raz, dwa, trzy”. W przypadku tej oferty, dla pierwszej osoby wydaje się bilet jednorazowy wg taryfy normalnej lub z ulgą ustawową, a dla pozostałych osób (maksymalnie trzech) – bilety tańsze o ok. 30% od taryfy normalnej.

Wymarzony relaks

Przejażdżki rowerowe to idealny plan na pogodne dni a dojazd do Nowego Targu czy Zakopanego z rowerem dzięki wakacyjnym pociągom będzie już tylko czystą przyjemnością.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności