Mapa z ofertami pracy w Krakowie

"Mapa z ofertami pracy"

W Krakowie powstała mapa z ofertami pracy. Dzięki niej teraz łatwiej sprawdzić, gdzie i kogo poszukują pracodawcy.

reklama

Na mapie wyświetlają się tylko te oferty, w których pracodawca dokładnie określił adres miejsca pracy oraz podał dane kontaktowe. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość sprawdzenia najnowszych ofert w danym obszarze Krakowa, a także szybkie nawiązanie bezpośredniego kontaktu z pracodawcą.

reklama

Mapa z ofertami pracy, to nowy projekt stworzony w Grodzkim Urzędzie Pracy w Krakowie po to, by ułatwić osobom poszukującym pracy znalezienie właściwej oferty na rynku lokalnym. Narzędzie to może też pomóc osobom z innych części kraju, które chciałyby pracować w naszym mieście.

 Serwis jest bardzo prosty i intuicyjny, wystarczy w wyszukiwarce wybrać dzielnicę Krakowa, a w wynikach wyszukiwania pojawią się oferty dostępne w danym obszarze miasta. Użytkownik zobaczy na interaktywnej mapie dwa rodzaje znaczników. Granatowa pinezka symbolizuje pojedynczą ofertę pracy. Po jej aktywowaniu udostępnione zostaną informacje na temat pracodawcy, stanowiska pracy oraz kontakt do pracodawcy. Z kolei ciemnoniebieski okrąg z cyfrą symbolizuje większą liczbę ofert znajdujących się na danym obszarze. Dodatkowe funkcjonalności, jak na przykład sprawdzenie średniej płacy krajowej dla danego stanowiska, pozwolą porównać ze sobą oferty. 

Zobacz Mapę z ofertami pracy TUTAJ.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności