Letnie Brzmienia 2023 w Krakowie. Wiemy, kto zagra

Letnie Brzmienia 2023 w Krakowie. Wiemy, kto zagra

Już w najbliższy piątek, 30 czerwca w Krakowie rozpoczyna się dwudniowy festiwal Santander Letnie Brzmienia. Dla naszych czytelników mamy bilety na to wydarzenie.

reklama

Wakacyjna trasa Santander Letnie Brzmienia dotrze już niebawem do Krakowa. Santander Letnie Brzmienia 2023 w nowym, festiwalowym klimacie to seria weekendowych koncertów najlepszych polskich artystów i artystek z kręgu popu, rocka, muzyki elektronicznej i alternatywy, którzy współcześnie wyznaczają trendy. To też mnóstwo wydarzeń specjalnych, interaktywnych dla publiczności.

reklama

Bilety dostępne na: www.letniebrzmienia.pl. Dzieci do 6 roku życia wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.

Harmonogram Santander Letnie Brzmienia 2023
Kraków / 30.06–1.07.2023 / Parkowa

30 czerwca (piątek)
Projekt specjalny BABIE LATO, Vito Bambino, Brodka, Margaret, jucho, Zalia

1 lipca (sobota)
Zalewski śpiewa Niemena, Nosowska, Kacperczyk, Natalia Przybysz, ARS LATRANS Orchestra, IGNACY

CowKrakowie.pl jest oficjalnym parterem medialnym tego wydarzenia – dlatego dla naszych czytelników mamy dwudniowe karnety na ten festiwal.

Do rozdania mamy dwa podwójne karnety na Santander Letnie Brzmienia 2023.

Jeżeli chcesz mieć szansę na wygranie jednego z dwóch podwójnych zaproszeń, to wystarczy odpowiedzieć na nasze pytanie konkursowe:

  • Napisz dlaczego chcesz iść na ten festiwal?

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres konkurs@cowkrakowie.pl, w tytule wpiszcie „Letnie Brzmienia”

Na maile czekamy do środy, 28 czerwca do godziny 24:00. Zwycięzców powiadomimy o wygranej najpóźniej w czwartek 29 czerwca do godziny 20:00.

Nagrodzimy dwie najciekawsze odpowiedzi.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności