KISS w Krakowie [KONKURS]

KISS w Krakowie [KONKURS]

Legendarny zespół KISS zagra pożegnalny koncert w Krakowie. Tak, jak obiecaliśmy mamy dla was zaproszenia na to wydarzenie.

reklama

Grupa KISS przez 50 lat kariery sprzedała ponad 100 milionów płyt i zagrała tysiące koncertów. Wiele z nich było przełomowych tak dla samego zespołu, jak i w historii muzyki. Z pewnością należą do nich koncerty w Las Vegas, na Maracanie w Rio de Janeiro czy sylwestrowe widowisko w Dubaju.  Zespół występował również Polsce. A najbliższy koncert już w poniedziałek 19 czerwca w TAURON Arenie Kraków.

reklama

Tak było na koncercie w 2022 roku w Łodzi:

KONKURS:

Tak, jak obiecaliśmy na naszym fanpage mamy dla was zaproszenia na to wydarzenie. Dzięki naszemu Partnerowi Agencji Prestige MJM, która jest organizatorem tego koncertu – do rozdania mamy dwa podwójne bilety.

Jeżeli chcecie mieć szansę na wygranie jednego z dwóch zaproszeń, to wystarczy odpowiedzieć na nasze pytania konkursowe:

-W którym roku ostatni raz występował w Krakowie zespół KISS?
-Wymień 3 koncerty, które jeszcze organizuje w tym roku Agencja Prestige MJM
-Napisz kogo i dlaczego chcesz zabrać ze sobą na koncert zespołu KISS w Krakowie?

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres konkurs@cowkrakowie.pl, w tytule wpiszcie „KISS” (zaznaczamy, że maile z innym tytułem nie będą brane pod uwagę). Na wasze maile czekamy do 17 czerwca, do końca dnia. Zwycięzców powiadomimy o wygranej najpóźniej w niedzielę, 18 czerwca do godziny 23:30.

Podwójnymi zaproszeniami nagrodzimy dwie poprawne i najciekawsze odpowiedzi.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności