Jest praca! Zostań funkcjonariuszem Służby Celno-Skarbowej

Jest praca! Zostań funkcjonariuszem Służby Celno-Skarbowej

Ogłoszono nabór na 30 etatów w Małopolskim Urzędzie Celno-Skarbowym na stanowisko młodszego specjalisty służby celno-skarbowej. Nowo przyjęci funkcjonariusze będą pełnić służbę w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Nowym Targu, lotnisku Kraków-Balice i w Chyżnem.

reklama

Żeby wziąć udział w naborze należy spełnić 3 podstawowe warunki. Wystarczy średnie wykształcenie, polskie obywatelstwo i brak wcześniejszych konfliktów z prawem. Mile widziane, ale nie wymagane są też dodatkowe umiejętności jak: prawo jazdy, studia wyższe, znajomość języków obcych, dodatkowe kursy i szkolenia. Kandydaci i kandydatki swoje aplikacje mogą składać do 15 czerwca. Rekrutacja składa się z kilku etapów. Po spełnieniu wszystkich wymagań formalnych na chętnych czekają między innymi testy wiedzy, testy sprawnościowe i testy psychologiczne.

reklama

Jak wygląda służba?

Każdego dnia funkcjonariusze dbają o przestrzeganie przepisów prawa celnego, realizują zadania, które wynikają z ustawy o grach hazardowych, zapobiegają nielegalnemu przewozowi znajdujących się pod ochroną dóbr kultury oraz kontrolują ruch i transport drogowy. A to tylko niektóre z realizowanych zadań.

Oprócz ciekawej pracy, funkcjonariusze mogą liczyć na wynagrodzenie uzależnione od stażu pracy i rodzaju służby oraz szereg benefitów, np.: trzynasta pensja, nagroda jubileuszowa, dopłaty do wakacji i zajęć sportowych i inne. Funkcjonariuszom przysługuje też dodatkowy urlop po 15 latach służby oraz wcześniejsza emerytura (po 25 latach służby).

Aplikacje można składać do 15 czerwca.  Aby dowiedzieć się więcej o naborze, kliknij tutaj.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności