Iron Maiden w Krakowie [KONKURS]

"Iron maiden w Krakowie"

Konkurs zakończony. Mail do zwycięzcy został wysłany. Prosimy o sprawdzenie skrzynki pocztowej ( a w szczególności zakładki spam)

reklama

Koncerty zespołu Iron Maiden w Krakowie zbliżają się wielkimi krokami. Dla naszych czytelników mamy konkurs. Zobacz gwiazdy rocka na żywo!

reklama

Kolejny, światowej sławy zespół wystąpi aż dwa razy w Krakowie. 13 i 14 czerwca Iron Maiden zagrają w TAURON ARENIE KRAKÓW. Mamy dla was jedno podwójne zaproszenie na koncert, który odbędzie się 13 czerwca.

Trasa THE FUTURE PAST TOUR zawierać będzie wcześniej niewykonywane utwory z ostatniego studyjnego albumu zespołu – Senjutsu, a także skupi się na kultowej płycie Somewhere In Time z 1986 roku oraz innych klasycznych kawałkach.

KONKURS

Dzięki organizatorowi Live Nation Polska mamy dla was jedno podwójne zaproszenie na wtorkowy (13 czerwca) koncert zespołu Iron Maiden. Jeżeli chcecie mieć szansę na wygranie podwójnego biletu – to zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Pytania konkursowe:

  1. Kto wystąpi 20 lipca w TAURON Arenie Kraków?
  2. Kto będzie gościem specjalnym podczas dwóch koncertów Iron Maiden w Krakowie?
  3. Dokończ zdanie: Chcę pójść na koncert Iron Maiden w Krakowie ponieważ…

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: konkurs@cowkrakowie.pl, w tytule wpiszcie IRON MAIDEN (wiadomości z innym tytułem nie będą brane pod uwagę). Na wasze maile czekamy do 11 czerwca do godziny 20:00. Zwycięzcę poinformujemy o wygranej najpóźniej do godziny 24:00, 12 czerwca.

Nagrodzimy jedną poprawną i najciekawszą odpowiedź. Powodzenia!

"Iron Maiden w Krakowie"

Ogólny regulamin konkursu

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności