Festiwal kolorów Kraków 2023

Festiwal kolorów Kraków 2023

W niedzielę, 18 czerwca odbędzie się najbardziej kolorowa impreza w Polsce. Przed nami Festiwal Kolorów w Krakowie.

reklama

Od godziny 15:00 przed TAURON Areną Kraków rozpocznie się najbardziej kolorowy festiwal. Tysiące kolorów zostaną wyrzucone w powietrze. Warto przyjść i wziąć udział w tej zabawie.

reklama

Festiwal Kolorów, to najbardziej kolorowa impreza w Polsce! Ta popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę! Cały festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając kolory w powietrze! To idealne miejsce aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia.

Festiwal kolorów to: niezliczona ilość kolorów! Oryginalne Kolory Holi najwyższej jakości! (schodzą z ubrań), najlepsi DJ’e! Smaczne jedzenie z najlepszych foodtrucków w Arenie Garden; pozytywna atmosfera i radość życia!

Na plenerowej scenie Festiwalu wystąpi Zeamsone zdobywca nagrody Progres Roku na tegorocznej gali Popkillery 2023.

Wydarzenie odbędzie się przed TAURON Areną Kraków, 18 czerwca w godzinach 15:00-20:00 (Ostatni wyrzut kolorów o godzinie 20:00)

Ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych proszków innych niż „Kolory Holi” Będzie je można zakupić na miejscu, lub na stronie organizatora www.koloryholi.pl.

Kolory są przyjazne środowisku, nieszkodliwe, niealergiczne i posiadają odpowiednie certyfikaty. Kolory łatwo zmywają się ze skóry oraz znikają z większości materiałów podczas prania.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności