Energylandia obniża ceny biletów aż o 50%! Jak skorzystać z tej promocji?

Materiały prasowe
"Energylandia"

Energylandia obniża ceny biletów aż o 50%! Jak skorzystać z tej promocji i jakie niespodzianki czekają na odwiedzających w tej korzystnej cenie? Poznaj szczegóły.

reklama

Największe i najszybsze roller coastery, kolorowe karuzele, gry, zabawy i zdumiewające pokazy, a do tego 5 basenów, plaże, leżaki oraz najwyższe i najbardziej ekstremalne zjeżdżalnie wodne! Wszystko to w ramach jednego biletu wstępu, który z okazji rozpoczęcia wakacji może być tańszy aż o połowę ceny!  Specjalna oferta przygotowana jest dla wszystkich dzieci i młodzieży do 18 lat, a już w najbliższy piątek 23.06.2023 r. zaczynają świętować wakacje!

reklama

Ceny biletów w cenie promocyjnej wynosić będą:

– normalny od 140 cm – 89 zł zamiast 179 zł
– ulgowy do 140 cm – 64 zł zamiast 129 zł

Promocyjne bilety nabyć możecie w kasach biletowych w najbliższy piątek. Bilety zakupione podczas promocji wykorzystać można tylko w piątek, 23.06.2023 r., w godzinach otwarcia Parku, a warunkiem skorzystania z oferty jest okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz wiek.

Już w najbliższy piątek wszystkie dzieci w Polsce ogarnie wakacyjny szał! Spraw, by dzień ten był niezapomniany, skorzystaj z promocji, zgarnij bilet za 50% ceny i ciesz się zabawą o połowę taniej! Promocja dotyczy biletów jednodniowych i nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły znajdują się
w REGULAMINIE.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności