ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW – profesjonalne usługi elektryczne

Artykuł sponsorowany

Wykonanie instalacji elektrycznej to nie tylko rozprowadzenie przewodów w ścianach i montaż gniazdek. W ramach umowy elektryk wykonuje również projekt instalacji, zapewnia fachowe doradztwo, a także dokonuje niezbędnych pomiarów elektrycznych. Taką kompleksową ofertę zapewnia firma ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW, która świadczy usługi elektryczne na terenie Krakowa i okolic.

reklama

Instalacje elektryczne – modernizacja i wykonanie od podstaw

Wymianę przestarzałej instalacji elektrycznej najlepiej powierzyć firmie, która ma za sobą dziesiątki podobnych realizacji. Dlaczego? Otóż w dokumentacji dawno wybudowanych budynków zwykle brakuje projektu instalacji. Nie wiadomo, jak przebiegają przewody w ścianach i czy cały schemat został wykonany zgodnie ze sztuką. W takich sytuacjach liczą się głównie wiedza i doświadczenie, stąd też warto zdać się na kogoś, kto oferuje profesjonalne usługi elektryczne. Kraków, Skawina, Krzeszowice, Zielonki, Mogilany, Skała – mieszkańcy tych oraz innych miejscowości powiatu krakowskiego mogą w tym celu skontaktować się z firmą ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW Karol Niziołek.

reklama

Firma zajmuje się nie tylko modernizacją instalacji, ale również wykonaniem jej od podstaw w nowo powstających budynkach. Tego rodzaju usługa przebiega etapami: począwszy od konsultacji z klientem, przez sporządzenie planu i kosztorysu, aż po realizację i wykonanie dokumentacji technicznej niezbędnej do odbioru budynku. Istotną częścią domowej instalacji elektrycznej jest uziemienie budynku, które można wykonać na etapie wykonanie ławy fundamentowej, dlatego z firmą warto skontaktować się jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych.

Monitoring wizyjny, okablowanie strukturalne i inne usługi dla firm

Jeśli chodzi o profesjonalne usługi elektryczne Kraków podnosi poprzeczkę znacznie wyżej niż inne miasta czy miejscowości wiejskie. Przede wszystkim w stolicy Małopolski kwitnie biznes – także ten zagraniczny – stąd też jest tu duże zapotrzebowanie na usługi z sektora B2B. Dotyczy to także usług elektrycznych, których potrzebują przecież nie tylko właściciele domów czy mieszkań, ale również firmy z różnych branż. Tutaj liczy się nie tylko doświadczenie w elektryce, ale także terminowość (w końcu czas to pieniądz) oraz szeroki wachlarz usług.

W portfolio firmy ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW można znaleźć również realizacje na rzecz klienta komercyjnego i sektora publicznego. Firmie można zlecić wykonanie instalacji w budynku biurowym, hali magazynowej, obiekcie handlowym, laboratorium czy budynku użyteczności publicznej. W tym przypadku współpraca z zespołem elektryków nie kończy się na wykonaniu standardowej instalacji elektrycznej.

Usługi dla firm często obejmują również:

  • instalacje okablowania strukturalnego,
  • monitoring wizyjny (CCTV),
  • instalacje alarmowe.

W ramach współpracy firma zapewnia również konsultacje oraz wykonanie pomiarów elektrycznych niezbędnych do odbioru budynku oraz okresowych przeglądów technicznych.

Inne usługi elektryczne – Kraków i okolica

ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW niewątpliwie odpowiada na potrzeby współczesnego rynku. Firma wykonuje między innymi instalacje fotowoltaiczne, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Bardzo wysoki, bo aż 105-procentowy, przyrost mocy zainstalowanej w fotowoltaice w ostatnich latach sugeruje, że takie firmy jak ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW będą miały zapełniony grafik po brzegi.

Klienci – zarówno osoby prywatne, jak i deweloperzy – coraz częściej poszukują również firm, które zajmują się wykonaniem instalacji inteligentnego domu. W zależności od zastosowanych rozwiązań taki system może zwiększać bezpieczeństwo domowników i/lub poprawić komfort mieszkania. Instalacja smart home podnosi wartość nieruchomości, co jest szczególnie istotne w przypadku domów budowanych na sprzedaż. Swoje potrzeby i oczekiwania względem systemu inteligentnego domu można omówić z doświadczonym instalatorem z firmy ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW.

Jak skontaktować się z elektrykiem? Wystarczy:

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności