Co Energylandia przygotowała z okazji Dnia Dziecka?

materiały prasowe
"Dzień dziecka w Energylandii"

Energylandia świętować będzie jeden z najważniejszych dni w roku – Dzień Dziecka! Podczas niezwykłego Kinder Party w Energylandii zarówno na dzieci i dorosłych czekają niespotykane atrakcje.

reklama

Sprawdź, co przygotowała Energylandia z myślą o wszystkich dzieciach!

reklama

 Monopoly Energylandia to ogromna plansza do gry, która zapewni wszystkim Gościom zupełnie nowe doznania i pozwoli odkryć nowe oblicze tej popularnej i rodzinnej gry planszowej!  Ponadto, wszyscy będą mieli szansę spróbować swoich sił podczas układania ogromnych puzzli Energylandia Puzzle.
Dla najmłodszych przygotowano Kids Flash Play With Mascots, czyli różne gry i zabawy, które rozwiną Waszą zręczność. W strefie AQUALANTIS będzie można poskakać na królewskiej skakance w towarzystwie pary królewskiej. Nie zabraknie również magicznych występów balonowego szczudlarza, który zachwyci Gości bajkowymi kształtami balonów. Koło Fortuny będzie czekać na śmiałków, którzy będą chcieli spróbować swojego szczęścia i zdobyć gadżety z Energylandii!

Dzień Dziecka w Energylandii trwa cały rok, dlatego Goście mogą cieszyć się aż 123 różnymi atrakcjami, rozmieszczonymi w 6 strefach tematycznych. Park oferuje aż 25 atrakcji przeznaczonych specjalnie dla najmłodszych od 2 roku życia. Dodatkowo, Park Wodny w Energylandii to raj dla miłośników wodnych emocji, z 36 zjeżdżalniami, 5 basenami z podgrzewaną wodą i ogromną liczbą leżaczków, na których można odpocząć i zaczerpnąć chwili relaksu – mamy ich aż 7000.

Wraz z obchodami Dnia Dziecka, odbędzie się również uroczyste otwarcie strefy pod szyldem Garden Gourmet w restauracji The Hall of Columns:

„The Hall of Columns made with Garden Gourmet”

Będzie to pierwsza strefa restauracyjna w Polsce, w której Goście będą mieli okazję skosztować dań wegetariańskich i wegańskich przygotowanych przy wykorzystaniu produktów marki Nestlé Professional. Restauracja ta zostanie otwarta w Energylandii z myślą o wszystkich odwiedzających, którzy chcieliby mieć możliwość wyboru spośród różnorodnych opcji kulinarnych, w tym także roślinnych.

Przygotuj się na niezapomniane przeżycia w Energylandii podczas Dnia Dziecka! Oferujemy niezliczone atrakcje, które dostarczą całej rodzinie radość i rozrywkę. Po intensywnym dniu pełnym zabawy, odwiedź restaurację The Hall of Columns ze strefą Garden Gourmet, gdzie będą na Ciebie czekać niesamowite specjały kulinarne, które z pewnością oczarują Twoje podniebienie i zaspokoją głód po wspaniałych przygodach!

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności