Budują nowe rondo. Wprowadzone zostaną zmiany dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej

Budują nowe rondo. Wprowadzone zostaną zmiany dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej

Trwa przebudowa skrzyżowania ulic Puszkarskiej i Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej czekają kolejne zmiany w organizacji ruchu.

reklama

W najbliższą sobotę wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy na wysokości wjazdów do centrum handlowego Bonarka. Od ul. Kamieńskiego i Przyjaźni Polsko–Węgierskiej będzie można jechać tylko przez drogę wewnętrzną CH Bonarka i kierunku ul. Walerego Sławka.

reklama

Kierowców obowiązywać będą objazdy. Inaczej pojadą też autobusy komunikacji miejskiej:

  • nr 164 – w kierunku „Piasków Nowych” będzie kursować bez zmian. W kierunku „Górki Narodowej” zostanie skierowana na trasę objazdową: „Piaski Nowe” – … – przystanek „Wola Duchacka” 03, ul. Sławka do skrzyżowania z ul. Kamieńskiego, ul. Kamieńskiego, przystanek „Kamieńskiego Wiadukt” 02 – … – „Górka Narodowa”
  • nr 610 – w kierunku „Borku Fałęckiego” będzie kursować bez zmian. W kierunku „Prądnika Czerwonego” zostanie skierowana na trasę objazdową: „Borek Fałęcki” – … – przystanek „Wola Duchacka” 03, ul. Sławka do skrzyżowania z ul. Kamieńskiego, ul. Kamieńskiego, przystanek „Kamieńskiego Wiadukt” 02 – … – „Prądnik Czerwony”.
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności