Bizserver – sklep z serwerami dla każdego

artykuł sponsorowany

Bizserver, jak sama nazwa wskazuje, to sklep z serwerami, w którym każda osoba prowadząca biznes może znaleźć coś dla siebie. Można w nim bowiem nabyć zarówno proste urządzenie typu laptop czy komputer PC, jak i serwery do przechowywania poczty, a nawet bardziej zaawansowane maszyny jak serwery GPU o dużej mocy obliczeniowej.

Firma Bizserver powstała w 2013 roku i ciągle rozwija się w branży informatycznej. Początkowo była to firma oferujący wyłącznie serwery Supermicro, jednak z upływem czasu zaczęła poszerzać swój asortyment. Posiada w swojej ofercie zarówno serwery, jak i komponenty serwerowe.

Asortyment sklepu z serwerami – Bizserver

Systemy serwerowe

Bizserver w swojej ofercie posiada systemy serwerowe takich marek jak: Supermicro, Dell, HPE oraz kilku innych wiodących producentów:

 • Supermicro: m.in. RACK 1U, RACK 2U, RACK 3U, RACK 4U+, serwery Tower, Twin, Microblade, czy Superblade.
 • Dell: serwery RACK 1U, RACK 2U, stacje robocze i inne.
 • HPE: serwery RACK 1U, RACK 2U, stacje robocze i inne.

Serwery Storage

 • Serwery Storage Supermicro – w ofercie producenta znajduje się wiele różnych modeli w obudowach RACK 1U, RACK 2U, RACK 3U oraz RACK 4U+. Serwery występują w wersjach jednoprocesorowych oraz dwuprocesorowych i mają możliwość montażu od 10 do nawet 90 dysków w jednej obudowie. Serwery storage dają również możliwość rozbudowy o dodatkowe zewnętrzne półki dyskowe.
 • Serwery NAS/Storage QNAP – rozwiązanie, które ma na celu przechowywanie oraz udostępnianie plików, marka QNAP jest jednym z wiodących producentów rozwiązań NAS. W ofercie znajdują się urządzenia w obudowach wolnostojących (tower) oraz w obudowach rack 1U-4U.

Stacje Robocze (Workstation)

Stacje robocze Supermicro SuperWorkstation – stacje robocze są wysokowydajnymi serwerami, które zamknięte są w obudowie wolnostojącej. W ofercie sklepu znajduje się ponad 20 stacji roboczych marki Supermicro, które wspierają procesory AMD oraz Intel.

Podzespoły

 • podzespoły serwerowe, do których należą m.in. obudowy serwerowe, płyty główne, procesory, pamięci RAM, dyski twarde HDD i SSD, karty graficzne, karty sieciowe, kontrolery RAID, chłodzenie CPU, dyski SATA DOM, karty rozszerzeń;
 • podzespoły konsumenckie, do których należą m.in. obudowy komputerowe, zasilacze komputerowe, płyty główne PC, procesory, pamięci RAM, karty graficzne, dyski twarde HDD i SSD, wentylatory i radiatory CPU do komputerów PC;
 • zasilacze serwerowe UPS: UPS-y serwerowe i UPS-y do komputerów PC;
 • peryferia komputerowe: monitory komputerowe, myszki i klawiatury;
 • urządzenia sieciowe: switche, routery czy Access Pointy;
 • akcesoria: kieszenie i ramki na dyski, risery komputerowe, kable komputerowe, zasilacze Supermicro, backplane Supermicro, części do obudów, huby USB, wentylatory, CacheVault, Backplate do płyt głównych, akcesoria QNAP.

Oprogramowanie

W obszarze oprogramowania Bizserver dostarcza m.in. systemy operacyjne Microsoft Windows, oprogramowanie biurowe, oprogramowanie antywirusowe, licencje CAL i RDS dla systemów serwerowych.

Sprzęt używany – poleasingowy

Bizserver to również serwerowe sprzęty poleasingowe, który są odpowiednio sprawdzone i przetestowane, z gwarancją dalszego działania.

Podsumowanie

Jak wynika z powyższego zestawienia, firma Bizserver posiada w swojej ofercie przeróżne urządzenia i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Sklep posiada czytelny podział na kategorie produktowe, dzięki czemu w prosty i szybki sposób można znaleźć potrzebny asortyment.

Więcej informacji na temat sklepu Bizserver i jego aktualnej oferty można uzyskać:

Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności