Bezpłatne rodzinne lekcje pływania

Bezpłatne rodzinne lekcje pływania

W Krakowie rusza kolejna akcja z bezpłatnymi zajęciami z pływania. Skorzystać mogą rodzice z dziećmi od 5 do 16 lat. Liczba miejsc ograniczona.

reklama

Gmina Miejska Kraków, Krakowski Klub Kajakowy, Centrum Rozwoju Com Com Zone Prokocim i Kozłówek zapraszają rodziny z dziećmi mieszkające na terenie miasta Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania. Zajęcia odbywają się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”.

reklama

„Rodzinne pływanie” skierowane jest do krakowskich rodzin, które mogą skorzystać z bezpłatnej nauki pływania pod okiem doświadczonego instruktora. W skład jednej rodziny może wejść maksymalnie pięć osób, tj. dwoje rodziców (lub rodzic) i max. 3 dzieci (od 5 do 16 roku życia).

Lekcje rodzinnego pływania odbywają się na pływalniach będących nowoczesnymi placówkami sportowo-rekreacyjnymi zlokalizowanymi na terenie Krakowa:

Szczegółowe informacje o akcji:

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona i o wzięciu udziału w akcji decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy rozpoczęły się 22 czerwca:

  • Krakowski Klub Kajakowy, ul. Kolna 2 – pod numerem tel. 12 252 40 50
  • Centrum Rozwoju Com Com Zone Prokocim, ul. Kurczaba 29 – online przez stronę internetową Com Com Zone Prokocim – zakładka rezerwacja online
  • Centrum Rozwoju Com Com Zone Kozłówek, ul. Facimiech 32 – online przez  stronę internetową Com Com Zone Kozłówek – zakładka rezerwacja online
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności