Andrea Bocelli ponownie wystąpi w Krakowie

"Andrea Bocelli"

Jeden z najwybitniejszych tenorów naszych czasów – Andrea Bocelli, powraca do Krakowa! Artysta wystąpi w TAURON Arenie Kraków, 16 listopada 2024 roku.

reklama

Podczas wyjątkowego koncertu Bocelli zaprezentuje swoje najnowsze jak i te najbardziej znane i kochane utwory. To wydarzenie muzyczne przyciągnie zarówno miłośników operowych arii, jak i fanów ballad muzyki popularnej. Bocellemu będzie towarzyszyć orkiestra, chór oraz wyjątkowi goście, tworząc niezapomnianą atmosferę na scenie.

reklama

Andrea Bocelli jest wybitnym muzykiem z 30-letnim doświadczeniem. Jego koncerty cieszą się ogromną popularnością, a bilety na nie są wyprzedawane na długo przed datą wydarzenia. Śpiewał na największych scenach muzycznych świata wykonując utwory, takie jak: „Con te Partirò” i „Time To Say Goodbye”, „Canto della Terra”, „Vivere”, „E Più Ti Penso”, „Vivo per lei”, „Nessun dorma” czy „Va pensiero”. Jego muzyka jest wszechstronna, obejmując zarówno muzykę operową, jak i popularną.

W trakcie swojej kariery Andrea Bocelli odbył liczne trasy koncertowe, występując w najbardziej prestiżowych salach i miejscach na świecie, takich jak La Scala, Metropolitan Opera, Wieża Eiffla, Statua Wolności czy w ostatnim czasie Zamek Windsor. Jego talent został doceniony przez prezydentów, premierów, ministrów, książąt i królów. Współpracował z wieloma sławnymi artystami, w tym z Luciano Pavarottim, Arianą Grande, Jennifer Lopez, Christiną Aguilerą, Edem Sheeranem, Duą Lipą, Céline Dion, Tonym Bennettem i wieloma innymi.

Koncert w TAURON Arenie Kraków będzie niezwykłą okazją, aby doświadczyć piękna i magii muzyki w wykonaniu jednego z najwybitniejszych tenorów naszych czasów. 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności