Zapowiada się kolejny, fantastyczny koncert w Krakowie

"Tauron Arena Kraków"

Zapowiada się kolejny, fantastyczny koncert Il Volo w naszym kraju! Co zaśpiewa ulubione trio wokalne Polaków? Z pewnością będzie to wyczekiwane „Grande amore”, ale usłyszymy najprawdopodobniej także „Il Mondo” czy „Nessun Dorma”, a może także coś całkiem nowego?!  

reklama

Koncert odbędzie się już 27 maja w TAURON Arenie Kraków. Bilety dostępne na www.biletserwis.pl.  

reklama

Wokaliści nagrali dla polskich fanów zaproszenie. 

Koncerty Il Volo w Polsce są zawsze bardzo wyczekiwane: pełne emocji i humoru. Wokaliści z upodobaniem powtarzają polskie słowa, czym wzbudzają śmiech i aplauz. Zapewne nie inaczej będzie podczas krakowskiego koncertu. Lista utworów, jakie zespół przedstawi, nie jest jeszcze znana. Fani oczekują, że obok dobrze znanych już przebojów, usłyszą także nowe utwory, na przygotowywaną właśnie płytę. Czy tak się stanie? Trzeba to koniecznie sprawdzić. Fantastyczna atmosfera we włoskim klimacie – gwarantowana! 

Wydarzenie będzie dobrą okazją, aby na występ wybrać się ze swoją mamą, ponieważ trio zaśpiewa dzień po obchodzonym w naszym kraju Dniu Matki. 

Bilety wciąż są dostępne. Można je kupić na www.biletserwis.pl. Koncert odbędzie się 27 maja w TAURON Arenie Kraków. Występ Il Volo poprzedzi krótki recital Joanny Jakubas. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM. 

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności