Zabierz mamę na koncert Il Volo. Wokaliści wystąpią w TAURON Arenie Kraków

Tauron Arena Kraków

“Grande amore”, “Il mondo” czy “Volare” zaśpiewane przez Il Volo dla mam z okazji ich święta, będzie niezapomnianym przeżyciem! Może taki koncert zaowocuje chęcią lepszego poznania repertuaru włoskiego tria? A może będzie to od razu miłość od pierwszego wejrzenia!? To, że mamom spodoba się koncert Il Volo – jest pewne! Wokaliści przyjadą do TAURON Areny Kraków już 27 maja. Bilety wciąż są dostępne na www.biletserwis.pl.

reklama

Piero, Ignazio i Gianluca od 15 lat tworzą zgrany zespół, będący obecnie najpopularniejszym triem wokalnym na świecie. Chłopaki deklarują przywiązanie do najważniejszych wartości, ale także zwyczajnie potrafią otwarcie mówić o tym, że kochają swoje mamy. Do takiej sytuacji doszło na koncercie blisko 12 lat temu w Detroit Opera House, gdy na widowni obecne były mamy dwóch z trójki chłopaków: Ignazia – Caterina Licari i Gianluci – Eleonora Di Vittorio. Cała trójka zaśpiewała piosenkę, a jakże, o mamie! 

reklama

Il Volo ma fanów w całej Polsce, wśród nich są zarówno młode dziewczyny, jak również dojrzałe panie, co nie może nikogo dziwić. Repertuar jaki wykonuje trio trafia do szerokiej grupy odbiorców, co czyni zespół niezwykle wszechstronnym. W koncertowym katalogu trójki wykonawców znajdują się zarówno klasyczne pieśni typu “Nessun Dorma”, “Granada”, “Libiamo” i ponadczasowe “O sole mio”, jak również covery wykonywane niegdyś przez Elvisa Presleya czy Franka Sinatrę z pewnością doskonale znane wszystkim paniom. Na koncertach Il Volo jest też miejsce na ponadczasowe światowe przeboje, m.in. “Delilah”, “Love Story” i “Arrivederci Roma”. Oprócz tego publiczność z Ameryki Południowej i Środkowej ma okazję wysłuchania gorących utworów w rytmie latino. Wszyscy, zarówno w Europie jak i na innych kontynentach oraz panie w każdym wieku bez wyjątku fantastycznie bawią się przy “Volare”, “Il mondo” i przeboju przebojów – “Grande amore”, którym zespół zrobił furorę w finale konkursu Eurowizji w 2015 roku. 

Koncert Il Volo w Krakowie będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich fanów tego włoskiego zespołu. Jeśli nie masz jeszcze prezentu dla swojej mamy na Dzień Matki to występ tria będzie dla niej świetnym upominkiem. Być może koncert okaże się pretekstem do zainteresowania się zespołem, a może mama od razu zakocha się w muzyce przystojnych Włochów?! To wszystko jest możliwe. Koncert Il Volo odbędzie się 27 maja 2023 roku w TAURON Arenie Kraków. Bilety do kupienia na www.biletserwis.pl. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.     

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności