Walka o życie kobiety. Na pomoc ruszyli policjanci i świadkowie

Walka o życie kobiety. Na pomoc ruszyli policjanci i świadkowie

Dramatyczna sytuacja rozegrała się kilka dni temu na jednym z przystanków w Zabierzowie. Na ziemi leżała nieprzytomna kobieta, która nie dawała oznak życia. Na pomoc ruszyli policjanci, którzy przejeżdżali w pobliżu.

reklama

Cała sytuacja rozegrała się 12 maja, policjanci podczas jazdy radiowozem, na jednym z przystanków w Zabierzowie zauważyli leżącą na ziemi osobę i wołającą o pomoc inną osobę. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali i ruszyli do pomocy.

reklama

Okazało się, że kobieta nie oddychała i nie reagowała na bodźce słuchowe. Mundurowi przystąpili więc do przeprowadzenia resuscytacji krążeniowo – oddechowej, którą kontynuowali wspólnie ze świadkami zdarzenia do czasu przyjazdu wcześniej wezwanej załogi pogotowia ratunkowego. Po przyjeździe karetki, ratownicy medyczni kontynuowali czynności resuscytacyjne. Po chwili kobieta odzyskała funkcje życiowe i została przetransportowana do szpitala.

W międzyczasie policjanci ustalili, że kobieta nagle zasłabła i doznała zatrzymania krążenia. Całe szczęście, że w porę zjawili się policjanci, którzy wspólnie z innymi osobami szybko i zdecydowanie zareagowali udzielając profesjonalnej pomocy kobiecie.

Zobacz również:

25-latek z Krakowa strzelał do psa i jego właściciela. Zranił mężczyznę w pośladek

Noc Muzeów 2023 – spędź wieczór w Muzeum Lotnictwa [ATRAKCJE]

W tych godzinach alkoholu w Krakowie już nie kupicie. Radni podjęli decyzję

Wesołe Miasteczko w Krakowie. Pojawiły się nowe atrakcje [CENY, GODZINY OTWARCIA]

Ogromna akcja. Funkcjonariusze wzięli na celownik pseudokibiców klubów sportowych

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności