Trio Il Volo zaczarowało krakowską publiczność [ZDJĘCIA]

"IL VOLO w Krakowie"

Trio Il Volo zaczarowało krakowską publiczność. Sobotni niesamowity, emocjonalny koncert dostarczył wrażeń, które na długo pozostaną w pamięci polskich fanów. Wydarzenie odbyło się w TAURON Arenie Kraków.

reklama

Wieczór rozpoczął się recitalem Joanny Jakubas, polskiej artystki śpiewającej sopranem lirycznym, która zaprezentowała m.in. autorskie piosenki z przygotowywanej właśnie płyty. Joanna Jakubas ujęła publiczność muzycznym wspomnieniem po niedawno zmarłej Tinie Turner. Zaśpiewała jej wielki przebój „Simply the Best”, czym poderwała publiczność z miejsc. Otrzymała też olbrzymie brawa. Po krótkiej przerwie na scenę weszli Piero Barone, Ignazio Boschetto i Gianluca Ginoble wraz z orkiestrą, którą poprowadziła Justyna Kwarcińska. 

reklama

Il Volo to fenomen w Polsce. Ich utworów nie usłyszymy w żadnej rozgłośni radiowej. W telewizji był emitowany raptem jeden koncert – sześć lat temu. Gdy jednak ogłaszany jest występ tria w naszym kraju na żywo – stawia się kilka tysięcy fanów. Czym to tłumaczyć? Chyba tylko tym, że to po prostu fenomenalni śpiewacy. Popularność zdobyli osiem lat temu po udziale w Eurowizji. I ta rozpoznawalność, a nawet miłość do młodych wokalistów, wciąż rośnie. Wpływ na to mają kolejne koncerty Il Volo w Polsce i na świecie, bo najzagorzalsi fani potrafią pojechać kilka razy w roku na ich koncerty do Włoch i innych krajów europejskich!   

Zobaczcie naszą fotorelację z krakowskiego koncertu:

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności