Takiego koncertu nie można przegapić! Mamy dla was zaproszenia

Takiego koncertu nie można przegapić! Mamy dla was zaproszenia

Już niebawem w TAURON Arenie Kraków odbędzie się kolejne wydarzenie. Najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya zabrzmią na żywo już 7 maja. Dla naszych czytelników mamy zaproszenia!

reklama

Seria występów „Disney Księżniczki Koncert” to niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć piosenki, które od lat poruszają was i waszych najbliższych. 7 maja odbędą się dwa koncerty, pierwszy o godzinie 12:00 drugi o 17:00.

reklama

Właśnie na tych utworach skoncentruje się trasa Disney Księżniczki Koncert, która zawita do 5 polskich miast. Utalentowana obsada z Sarą James na czele przypomni wam o bohaterstwie Pocahontas i Mulan, o rozterkach Ariel z „Małej syrenki” i relacji Elsy i Anny z „Krainy lodu”. Ponadto posłuchacie też utworów z „Vaiany: Skarbu oceanu”„Zaplątanych”„Aladyna” czy „Króla Lwa”. Oto pełna obsada, która na scenie w TAURON Arenie Kraków zaprezentuje pełne uroku kompozycje Disney’a:

W rolę Magicznego Dyrektora Muzycznego wcieli się Marcin „Sosna” Sosiński, który w 2022 r. otrzymał nagrodę dla Najlepszego Pierwszoplanowego Aktora Musicalowego w Polsce w ogólnopolskim plebiscycie Musicalowe Nagrody Widzów. Artysta jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu w klasie fortepianu solowego. Ukończył także Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie (filia we Wrocławiu), gdzie uzyskał tytuł magistra sztuki. Aktor filmowy, teatralny i dubbingowy oraz kompozytor muzyki teatralnej i filmowej. Obecnie jest w trakcie pracy nad kolejnym autorskim musicalem pod tytułem „Grupa Anonimowych Asortymentów”

KONKURS

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na „Disney Księżniczki Koncert” (na godzinę 17:00). Jeżeli chcecie mieć szansę na wygranie jednego z dwóch podwójnych biletów, to zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Odpowiedz na pytania:

Którą postać z bajek Disneya najbardziej lubisz i dlaczego?

Kogo i dlaczego weźmiesz ze sobą na „Disney Księżniczki Koncert” ?

Na Wasze maile czekamy do 5 maja, do godziny 10:00. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres konkurs@cowkrakowie.pl, w tytule wpiszcie „Disney Księżniczki Koncert” ( zaznaczamy, że maile z innym tytułem nie będą brane pod uwagę)

Nagrodzimy dwie najciekawsze odpowiedzi. Zwycięzców powiadomimy o wygranej najpóźniej 6 maja do godziny 24:00.

Powodzenia!

Regulamin konkursu.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności