Rusza trasa „Disney Księżniczki Koncert” – w niedzielę pierwszy występ w Krakowie

"Koncert księżniczki w Krakowie"

To ostatni moment, aby zdobyć przepustkę do magicznego świata bajek. Już w najbliższą niedzielę, 7 maja w TAURON Arenie Kraków odbędzie się wydarzenie „Disney Księżniczki Koncert”.

reklama

Już 7 maja będzie można wyruszyć w niezwykłą podróż po wypełnionym magią świecie bajek Walta Disneya. Na największych halach w Polsce wybrzmią ponadczasowe utwory z uwielbianych filmów w wykonaniu utalentowanej obsady. Pierwszym przystankiem ogólnopolskiej trasy „Disney Księżniczki Koncert” będzie Kraków, a następnie Katowice, Warszawa, Wrocław i Gdańsk. Bilety są jeszcze dostępne.

reklama

Zbliża się Dzień Dziecka, a to dobry moment, aby wraz z najbliższymi spędzić niezapomniane chwile w towarzystwie Księżniczek Disneya. Te emblematyczne postaci z filmów od lat wzruszają i przypominają o najważniejszych wartościach. Bohaterki uczą pokonywania trudności, walki o szacunek i życia na własnych zasadach. Bijącym sercem najsłynniejszych produkcji Disneya są niezapomniane piosenki, towarzyszące ich wielbicielom podczas całej życiowej drogi. Teraz można usłyszeć je na własne uszy – właśnie nadarza się unikatowa szansa!

Trasa Disney Księżniczki Koncert” zawita do 5 największych polskich miast. Utalentowana obsada z Sarą James na czele przypomni odbiorcom o bohaterstwie Pocahontas i Mulan, o rozterkach Ariel z „Małej syrenki” i relacji Elsy i Anny z „Krainy lodu”. Ponadto będzie można posłuchać utworów z „Vaiany: Skarbu oceanu”, „Zaplątanych”czy„Aladyna”. Na scenach pełne uroku kompozycje Disneya zaprezentują:

W Krakowie: Sara James, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński.

Seria występów “Disney Księżniczki Koncert” to świetna okazja, aby sprawić niespodziankę najbliższym lub zrobić prezent samemu sobie i spełnić marzenie z dzieciństwa – odwiedzić magiczny świat bajek Disneya! Bilety od 119 PLN są dostępne na stronie www.disney księżniczki koncert.pl. W sprzedaży czekają również specjalne pakiety rodzinne w atrakcyjnych cenach. Ilość miejsc jest ograniczona.

Organizator: Follow The Step

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

"koncert księżniczki w Krakowie"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności