Rozdajemy zaproszenia do Cyrku Korona

"Cyrk Korona w Krakowie 2023"

Świętuj Dzień Dziecka wraz z Cyrkiem Korona! Tak, jak obiecaliśmy mamy dla naszych czytelników sporo zaproszeń. Zapraszamy do udziału w naszym szybkim konkursie.

reklama

Najnowsze widowisko Cyrku Korona, to plejada światowych artystów z Kenii, Włoch, Chile, Grecji, Czech, Węgier, Ukrainy i Polski. Oryginalne numery cyrkowe, często prezentowane po raz pierwszy w naszym kraju zapewnią widzom potężną dawkę emocji, ulubione postacie z bajek podbiją serca najmłodszych a o dobry humor zadba clown prosto z Ameryki Południowej – Chico. Całości dopełnia spektakularna gra świateł, starannie dobrana muzyka oraz kostiumy uszyte specjalnie na potrzeby spektaklu.

reklama
"Cyrk Korona w Krakowie 2023"

KONKURS

Dla naszych czytelników mamy 15 pojedynczych zaproszeń do Cyrku Korona, który w najbliższych dniach odwiedzi Kraków. Jeżeli chcecie mieć szansę na wygranie jednego z tych voucherów, to zapraszamy do udziału w naszym szybkim konkursie.

Odpowiedz na pytania konkursowe:

1-Kiedy i gdzie pojawi się w Krakowie Cyrk Korona ( informowaliśmy o tym ostatnio na CowKrakowie.pl)

2- Dokończ zdanie. Chcę iść do Cyrku Korona ponieważ…

UWAGA! Przypominamy, że jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie (w przypadku ujawnienia oszustwa zastrzegamy sobie prawo do anulowania nagrody)

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres konkurs@cowkrakowie.pl, w tytule wpiszcie „Cyrk Korona”

Na Wasze maile czekamy do 30 maja, do godziny 12:00. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej najpóźniej do 31 maja, do godziny 24:00.

Nagrodzimy pojedynczymi zaproszeniami 15 poprawnych i najciekawszych odpowiedzi.

!*W przypadku odwołania wydarzenia, zaproszenia tracą ważność.

"Cyrk Korona w Krakowie 2023"
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności