Przed nami Juwenalia Krako(w)skie 2023. Mamy dla was sporo biletów!

Przed nami Juwenalia Krako(w)skie 2023. Mamy dla was sporo biletów!

Powraca największe święto studentów w Małopolsce. Juwenalia Krako(w)skie 2023. Dla naszych czytelników mamy sporo biletów na to wydarzenie.

reklama

Na 4 strefach rozrzuconych po Krakowie studenci będą mieli okazję do usłyszenia swoich ulubionych artystów na żywo, rywalizacji podczas różnych konkurencji sportowych, czy też zintegrowania się ze znajomymi. Na trzech z nich odbywać się będą koncerty, a na jednej wspomniane rozgrywki sportowe. Szczegóły sprawdzicie tutaj: https://juwenalia.krakow.pl/

reklama

KONKURS!

Mamy dla was sporo biletów i z wielką chęcią wszystkie rozdamy. Jednak zanim weźmiecie udział w naszej zabawie, to prosimy o zapoznanie się z zasadami odbioru nagród.

Mamy dla was pojedyncze wejściówki na koncerty (po 6 biletów na każdy dzień), które odbędą się w dniach:

Strefa Plaża (teren miasteczka studenckiego):
17.05 
18.05 
19.05
20.05

Strefa Żaczek
18.05 
19.05
21.05

WAŻNE! Bilety do odbioru będą u organizatora Fundacji Academica, w dni robocze, w godzinach 9:00 – 15:00, ul Rostafińskiego 10 Kraków

Wyjątkowo w związku z koniecznością osobistego odbioru nagród przed koncertem. Konieczne jest podanie imienia i nazwiska (na tej podstawie zwycięzcy odbiorą bilety). Jako redakcja CowKrakowie.pl, przekażemy dane (imię i nazwisko) zwycięzców Fundacji Academica. Udział w naszym konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przekazanie tych danych. Po zakończonym konkursie wszystkie informacje zastaną usunięte.

Zgłoszenie do konkursu

Nagrodzimy biletami osoby, które jak najszybciej prześlą do nas maila. Na każdy z wyżej wymienionych dni mamy po 6 pojedynczych biletów. Jedna osoba może tylko jeden raz się zgłosić do konkursu. W tytule maila prosimy podać jedną datę i miejsce, gdzie chcecie wygrać pojedynczy bilet. Przykład: „19.05 Strefa Plaża”. W przypadku wygranej nie ma możliwości dokonania zmian. WAŻNE! W treści maila prosimy podać imię i nazwisko. Wiadomości prosimy wysyłać na adres konkurs@cowkrakowie.pl.

Zgłoszenia wysłane w innym formacie np. inny tytuł wiadomości nie będą brane pod uwagę.

Na Wasze maile czekamy do niedzieli, 14 maja, do godziny 18:00. Zwycięzców powiadomimy o wygranej najpóźniej 15 maja do godziny 18:00.

ogólny regulamin

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności