Policja poszukuje świadków tragicznego wypadku. Zginęło dziecko

Policja poszukuje świadków tragicznego wypadku. Zginęło dziecko

Policja poszukuje świadków tragicznego wypadku, który wydarzył się 21 maja. Przewożony 9-letni chłopiec, w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w krakowskich szpitalu. 

reklama

W niedzielę, 21 majaokoło godziny 11:40 na tarnowskim odcinku autostrady (480 kilometr, 6 hm) na wysokości Biadolin Radłowskich w kierunku Tarnowa doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń wynika, że dwa samochody osobowe mercedes oraz volkswagen jechały w tym samym kierunku i kilkadziesiąt kilometrów za węzłem Brzesko doszło do kontaktu między tymi pojazdami.

reklama

W wyniku zderzenia mercedes wjechał w bariery energochłonne oraz ekrany dźwiękochłonne, a przewożony 9-letni chłopiec w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w krakowskich szpitalu. 

Osoby będące świadkami tej sytuacji lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu przebiegu zdarzenia proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie pod numer tel. 47 831 1348, dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod numer alarmowy 47 831 12 22 lub bezpośrednio w sposób elektroniczny wysyłając informację na adres e-mail: mienie.kmp@tarnow.policja.gov.pl

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności