Podszedł do radiowozu i zdjął przed policjantami spodnie oraz bieliznę

Policja w Krakowie

Niektóre interwencje na długo pozostają w pamięci policjantów. Tak zapewne będzie i tym razem. Jeden z mężczyzn postanowił funkcjonariuszom pokazać intymne części swojego ciała – to nie wszystko!

reklama

Niecodzienna sytuacja rozegrała się 6 maja, około godziny 22 w Niepołomicach. W tym dniu patrol ruchu drogowego wielickiej komendy zatrzymał do kontroli drogowej Mercedesa, którego kierująca popełniła wykroczenie drogowe. W trakcie wykonywanych czynności, pasażer pojazdu, 41- letni mąż kierującej zaczął zachowywać się agresywnie oraz wulgarnie wobec interweniujących policjantów wyrażając w ten sposób sprzeciw wobec podjętych czynności przez mundurowych.

reklama

Spodnie w dół

W pewnym momencie, wyszedł z pojazdu, podszedł do radiowozu, w którym siedział policjant, po czym opuścił spodnie oraz bieliznę ,,eksponując” intymne części ciała funkcjonariuszowi. W wulgarnych słowach znieważał funkcjonariuszy i groził im. Policjanci nie mieli wyjścia i zatrzymali pasażera samochodu. W trakcie przejazdu do komendy, mężczyzna w dalszym ciągu był agresywny. Kopał po radiowozie, odgrażał się mundurowym pozbawieniem ich życia oraz powoływał się na wpływy.

41- latek usłyszał zarzuty wywierania wpływu na czynności służbowe funkcjonariusza, naruszenia nietykalności cielesnej oraz znieważenia policjanta. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności