Niemiecka sieć sklepów wchodzi do Polski. W poniedziałek wielkie otwarcie!

Niemiecka sieć sklepów wchodzi do Polski. W poniedziałek wielkie otwarcie!

Już w najbliższy poniedziałek, 8 maja nastąpi oficjalne otwarcie pierwszego sklepu w Polsce sieci Woolworth. Dla klientów przygotowano sporo atrakcji.

reklama

Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na poniedziałek, 8 maja o godzinie 9:00. Pierwszy sklep Woolworth znajduje się w centrum handlowym Atut przy ulicy Galicyjskiej 18. 

reklama

Klienci, którzy przyjdą 8 maja do krakowskiego sklepu Woolworth, zdecydowanie będą mieli
w czym wybierać. Szeroki asortyment produktów codziennego użytku w promocyjnych cenach to wizytówka sieci. Obejmuje on m.in. tekstylia i odzież dla wszystkich członków rodziny, sprzęt AGD, produkty drogeryjne czy dekoracyjne. Określenie szeroki asortyment w żadnym wypadku nie jest tu na wyrost, gdyż standardowo liczy on średnio od 8 do 12 tys. pozycji na sklep. To właśnie ten aspekt w połączeniu z przyjaznymi cenami ma zapewnić marce mocną pozycję w konkurencyjnym środowisku.

Przygotowano sporo atrakcji

Na przybyłych klientów czekają liczne promocje produktowe (w tym ponad 5000 artykułów poniżej 13 zł) i niespodzianki od Woolworth. Wśród nich firmowe torby zakupowe dla 4000 pierwszych klientów, darmowe hot dogi dla pierwszych 1000 klientów i popcorn dla dzieci. Goście będą mogli również wziąć udział w Kole fortuny z nagrodami.

Sprawdziliśmy ceny w tym sklepie. Zobacz TUTAJ

Otwarcie sklepu Woolworth w Krakowie
Otwarcie sklepu Woolworth w Krakowie
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności