Naucz się żeglować na Bagrach. Kurs bezpłatny

Naucz się żeglować na Bagrach. Kurs bezpłatny

Świetna okazja dla osób, które chcą nauczyć się żeglować. Na Bagrach odbędzie się bezpłatny kurs. Liczba miejsc ograniczona.

reklama

Uczestnicy będą mogli bezpłatnie wziąć udział w kursie „Rodzinne żeglowanie”, który poprowadzą profesjonalni instruktorzy nad Bagrami w Ośrodku Szkoleniowo-Żeglarskim HORN przy ul. Koziej 22.

reklama

Szkolenie odbędzie się tylko w jednym terminie i potrwa łącznie 9 godzin. Zostało podzielone na trzy spotkania, a pierwsze z nich rozpoczyna się we wtorek, 30 maja. Kolejne odbędą się 6 i 13 czerwca (również we wtorek). Wszystkie zajęcia rozpoczynają się o 16.30 i potrwają do 19.30.

W ramach kursu przewidziano szkolenia teoretyczne oraz praktyczne wraz z wprowadzeniem w temat poruszania się żaglówką oraz bezpieczeństwem w wodzie.

Dla kogo zajęcia?

W kursie żeglarskim mogą wziąć udział osoby, które potrafią pływać, a ich kondycja organizmu jest dobra i stan zdrowia pozwala na udział w takiej aktywności.

Mogą w nim uczestniczyć także dzieci od 7 roku życia, ale na łódce pozostają pod opieką jednego z rodziców.

Zapisy

Jeśli chcesz wziąć udział w zajęciach wyślij swoje zgłoszenie uczestnictwa na adres mailowy: krakowwformie@um.krakow.pl wraz z akceptacją regulaminu, który dostępny jest w załączniku.

Zapisane osoby otrzymają zwrotne potwierdzenia wpisania na listę uczestników. O uczestnictwie w kursie decyduje kolejność zgłoszeń.

„Rodzinne żeglowanie” organizowane jest w ramach miejskiej kampanii edukacyjno-promocyjnej „Kraków w formie”.

Fot. Krakow.pl
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności