Na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego zaplanowano świetne wydarzenie

Na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego zaplanowano świetne wydarzenie

W okresie wakacyjnym będzie się działo w Krakowie. Jednym z wydarzeń jest Męskie Granie, które odbędzie się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego. Wiemy, kto zagra!

reklama

Koncerty odbędą się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego 4 i 5 sierpnia 2023 roku.

reklama

Podczas tegorocznego Męskiego Grania swoją premierę będzie miał zupełnie nowy projekt – Męskie Granie Przestawia. W jego ramach połączą się ze sobą dwa zespoły w swoich pełnych składach, tworząc jeden muzyczny kolektyw i na nowo interpretując wybrane utwory. Tego lata za Męskie Granie Przestawia odpowiadać będą Nosowska i Król oraz – jako szef muzyczny – Michał Fox Król. Artyści wspólnie poprzestawiają to, co znane i nadadzą popularnym utworom zupełnie nowy kierunek, jakiego zapewne nikt się nie spodziewał. Nie zabraknie utworów z repertuaru zarówno Nosowskiej, jak i Króla, ale i tych z poprzednich edycji trasy. Dodatkowo, muzycy zaplanowali liczne artystyczne niespodzianki, które usłyszeć będzie można wyłącznie w piątki podczas 14. edycji Męskiego Grania.

W sobotę przed publicznością zaprezentuje się Męskie Granie Orkiestra 2023, której skład zostanie ujawniony w maju.

Zagrają:

Piątek4 sierpnia Scena Główna:

Waluśkraksakryzys; Kaśka Sochacka; Miuosh X Zespół Śląsk „Pieśni Współczesne” z gościnnym udziałem m.in. Julii Pietruchy, Natalii Grosiak, Dawida Tyszkowskiego, Marceliny, Marcina Wyrostka, Franka Trojanowskiego; Mrozu; Męskie Granie Przestawia: Nosowska – Król

Scena Ż:

Dominika Płonka feat. Lowpass (Miły Atz, Marceli Bober, Miroff, Wuja Hzg); Lordofon; Daria Ze Śląska; Bałdych/Możdżer; O.S.T.R.

Sobota, 5 sierpnia Scena Główna:

Sorry Boys; Voo Voo feat. Anna Maria Jopek, Leszek Możdżer; Vito Bambino; Zalewski; Męskie Granie Orkiestra 2023

Scena Ż:

Julia Rocka; Arek Kłusowski; Yann; Paulina Przybysz feat. Asthma; Baasch

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności