Muzyczne show i wieczór pełen hitów. Świetne wydarzenie już w sobotę [ZA DARMO]

Muzyczne show i wieczór pełen hitów. Świetne wydarzenie już w sobotę [ZA DARMO]

W najbliższą sobotę zaplanowano sporo wydarzeń w Krakowie. Jednym z nich jest „Lato nad Bagrami”. Zapraszamy na koncert gwiazdy.

reklama

W sobotę, 27 maja warto wybrać się na Bagry. Centrum Kultury Podgórza i Rada Dzielnicy XIII Podgórze zapraszają w godz. 13.00–21.00 na koncerty, warsztaty i konkursy w greckim klimacie. [Przypominamy, że to nie jedyne wydarzenie w tym dniu. Zobacz: chorwacki piknik przy Bagrach. Będzie przelot samolotów wojskowych]

W programie „Lata nad Bagrami” nie zabraknie animacji dla dzieci i konkursów z nagrodami. Będzie również plac zabaw i dmuchańce oraz strefa relaksu dla najmłodszych i rodziców, w której maluchy będą mogły pobawić się na bOblesach – dużych piankowych klockach, a opiekunowie odpocząć na leżakach, mając jednocześnie swoje pociechy na oku.

reklama

Zaplanowano również koncert gwiazdy. Wystąpi zespół VIDEO!

„Lato nad Bagrami to także kulinarna uczta. Tajniki greckiej kuchni zdradzi nam Teo Vafidis – z pochodzenia Grek, z zawodu szef kuchni i ekspert kulinarny (twórca Festiwalu Kuchni Greckiej w Polsce), goszczący często w polskiej telewizji śniadaniowej, znany również z programu podróżniczo-kulinarnego „NIEnaŻARTY”, którego jest gospodarzem oraz „Teo-rii Smaku Teo Vafidisa”, realizowanego w różnych zakątkach świata.

W namiotach rozstawionych w pobliżu sceny będą też organizowane ciekawe warsztaty. Małych naukowców organizatorzy zapraszają do mobilnego laboratorium chemicznego, tych ze smykałką do rękodzieła na warsztaty stolarskie, a wszystkich z informatyczno-inżynieryjnym zacięciem na warsztaty z robotami Lego. Na dorosłych natomiast czekają plenerowe zajęcia z tworzenia ekobiżuterii, warsztaty dietetyczne i kosmetyczne oraz warsztaty z robienia motanek (lalek ze sznurków i skrawków materiału).

Program:

Teren zielony nad zalewem Bagry, od strony ul. Koziej, wstęp wolny

Scena

 • godz. 13.00–14.00 – występy zespołów dziecięcych
 • godz. 14.00–15.00 – program artystyczny dla dzieci
 • godz. 15.00–18.30 – koncert Nikosa Rusketosa & Greckiego Zespołu Orfeusz oraz laureatów Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Greckiej w Zgorzelcu
 • godz. 18.30–19.00 – ogłoszenie wyników konkursów „Bilet na Bagry”
 • godz. 19.00–20.30 – koncert zespołu Video

Teren wokół sceny

 • pokaz kuchni greckiej – Teo Vafidis
 • warsztaty dla dzieci – mobilne laboratorium chemiczne, warsztaty stolarskie, warsztaty z robotami Lego
 • warsztaty dla dorosłych – tworzenie ekobiżuterii, warsztaty dietetyczne i kosmetyczne, warsztaty robienia motanek
 • animacje i konkursy dla dzieci
 • plac zabaw dla najmłodszych i dmuchańce
 • strefa relaksu
reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności