Multikino zaprasza na kolejną edycję „Kina na Obcasach”

artykuł partnera

„Kino na Obcasach” – propozycja dla kobiet na spędzenie wolnego wieczoru w kinie z przyjaciółkami, koleżankami z pracy lub członkiniami rodziny. Raz w miesiącu panie podczas seansu filmowego będą miały okazję do relaksu, poznania nowych ludzi, czerpania radości z oglądania wybranych produkcji na wielkim ekranie oraz refleksji na temat ważnych dla kobiet kwestii.

reklama

15 maja podczas seansu filmowego w ramach cyklu „Kino na Obcasach” odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „Miłość na nowo”.

reklama

„Kino na Obcasach” odbędzie się 15 maja br., a filmem, który pokażemy będzie komedia romantyczna „Miłość na nowo”. W filmie Mira Ray (Priyanka Chopra), radząc sobie z utratą narzeczonego, wysyła serię romantycznych SMS-ów na jego stary numer telefonu … nie zdając sobie sprawy, że numer został przypisany nowemu właścicielowi- Robowi Burnsowi (Sam Heughan). Rob, dziennikarz, jest urzeczony szczerością pięknych smsów. Kiedy otrzymuje nowe zlecenie, napisania profilu mega-gwiazdy Céline Dion (grającej samą siebie w swojej pierwszej roli filmowej), prosi ją o pomoc w wymyśleniu sposobu na spotkanie z Mirą… i zdobycie jej serca.

Przed filmem wyświetlimy krótką rozmowę  z psycholożką Anna Cyklińską o emocjach w kinie i w życiu. Czy bohaterowie ze srebrnego ekranu pozwalają nam lepiej rozumieć samych siebie? Rozmowę poprowadzą Joanna Olekszyk i Zofia Fabjanowska, redaktorki miesięcznika „Zwierciadło”.

Dodatkowo wraz ze sponsorami przygotowaliśmy również prezenty, a wśród nich między innymi:

– kosmetyki od firmy Ziaja

– bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Modivo

– studio Kawy – 15% na herbaty, 20% na kawy do 15 lipca

– półroczna e-prenumerata miesięcznika Zwierciadło

– miesięczny dostęp do aplikacji Storytel

– bony rabatowe od firmy Ania Kruk

– suplementy diety Aflofarm (Laboteq/Hydrominium/Artishoq)

– FuzeTea

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności