Drogowcy szykują kolejne prace. Będą utrudnienia w ruchu

remont

Krakowscy kierowcy muszą liczyć się z nadchodzącymi utrudnieniami. O od 10 do 14 maja prowadzone będą prace związane z układaniem ostatniej warstwy asfaltu w rejonie ul. Pachońskiego. Będzie się to wiązać z czasowym zamknięciem fragmentów ulic.

reklama

10 maja od godz. 9.00 do godz. 14.00 roboty bitumiczne prowadzone będą na ul. Bularnia przed skrzyżowaniem z ul. Pachońskiego. W tym czasie u. Bularnia będzie zamknięta dla ruchu. Ograniczenie nie dotyczy mieszkańców tej ulicy.

reklama

Z kolei 13 maja wykonawca przeniesie się z asfaltowaniem na ul. Pachońskiego. Warstwa ścieralna układana będzie pomiędzy ul. Białoprądnicką a mostem nad Białuchą. Od 13.04 od godz. 7.00 do 14.05 do godz. 4.00 ten odcinek będzie zamknięty dla ruchu. Wyznaczone będą trasy objazdowe dla samochodów z wykorzystaniem ulic Wyki, Opolska i Mackiewicza. Wprowadzone zostaną korekty w trasach autobusów KMK – szczegóły na stronie ztp.krakow.pl.

Zamknięcie ul. Pachońskiego nie spowoduje znaczących zmian dla pieszych – nie będzie można przechodzić przez ulicę na terenie prowadzonych prac, piesi będą kierowani do najbliższych przejść.

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności