Aktualizacja komunikatu policji w sprawie zaginionego mężczyzny

Aktualizacja komunikatu policji w sprawie zaginionego mężczyzny

W Krakowie i okolicach nadal trwają poszukiwania zaginionego 24-latka. Teraz policja opublikowała aktualizację komunikatu, który dotyczy szczegółów ubioru mężczyzny.

reklama

Przypomnijmy, 14 maja 2023 mężczyzna wyszedł z miejsca zamieszkania przy ul. Radzikowskiego w Krakowie, oznajmiając swojemu współlokatorowi, że udaje się do swojej dziewczyny na ul. Borsuczą. Na miejsce spotkania nie dotarł, do dnia dzisiejszego nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie skontaktował się też z rodziną i znajomymi. Mężczyzna przyjmuje na stałe leki, w związku z czym jego życie może być zagrożone.

reklama

Rysopis:

– wiek z wyglądu 25 lat

– wzrost 175 cm

– szczupłej budowy ciała

– włosy kręcone, długie, ciemne,

– lekki zarost,

– oczy brązowe.

24-latek ubrany był w czapkę z daszkiem koloru zielonego, bluzę z kapturem koloru czarnego z czerwonym napisem na klatce piersiowej oraz białymi napisami na dwóch rękawach, szare krótkie spodenki nad kolano, białe skarpetki i czarne buty sportowe. Miał też przy sobie plecak koloru czarnego.

Mężczyzna poruszał się rowerem marki KANDS koloru czarnego z pomarańczowo- białymi elementami, dwoma bidonami i kolarską kierownicą.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-912 lub pod numer alarmowy 112.

Wizerunek:

reklama
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Wczytaj więcej Aktualności